Porcelana Karolina Nora - Naczynia porcelanowe do gastronomii i domowego użytku

Widok:
Na stronie:

Działalność firmy Karolina na rynku polskim i nie tylko jest już liczona w dziesiątkach lat. To sprawia, że coraz więcej osób zaufało tej firmie i doskonale wie, że tego rodzaju produkty nie są częstym zjawiskiem. Dobra porcelana, wykonana ze smakiem, uniwersalna i praktyczna jest czymś naprawdę rzadko spotykanym. U nas, w serii KAROLINA NORA, możesz ją mieć od ręki.

Porcelanowe doskonałości

Nie da się ukryć, że liczy się nie tylko sam design oraz funkcjonalność, ale i materiał. Porcelana jest trwała, a zasługa tu nie tylko sposobowi wypalania, ale także dobrym proporcjom glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia. Dodatkowym plusem jest trwałość, odporność na uszkodzenia oraz trudność w tłuczeniu, co powoduje odpowiednia temperatura wypalania, która musi wynosić przynajmniej 1280 stopni. Wówczas porcelana staje się także szkliwiona.

Wybór nieoczywisty

W przypadku serii KAROLINA NORA mamy do czynienia z designem bardzo prostym. Zrezygnowano tu z bogatych zdobień, frezów, żłobień oraz linii oddzielających poszczególne elementy. Tutaj mamy jednolite, gładkie, błyszczące fragmenty białej porcelany, które są formowane klasycznie, z zaobleniami na końcach. Minimalizm, który tu widać, jest niezwykły w wielu sytuacjach, a przy tym sam w sobie neutralny stylizacyjnie.

Co znajdziesz w ramach tej kategorii?

Jest to wyjątkowa seria, którą oferujemy naszym Klientom, którzy nie chcą wyrazistych, mało uniwersalnych produktów. W tej kwestii doskonale sprawdza się seria KAROLINA NORA, która oparta jest na zgranych, sprawdzonych i sprawdzających się rozwiązaniach. Dlatego wszystkie produkty, które trafiają do tej kategorii, są produktami łagodnymi w formie i rysach oraz neutralnymi i subtelnymi w stylu.

Wśród produktów, które znajdziesz w tej kategorii, dostrzeżesz między innymi kilka kategorii:

W ramach tych kategorii, które możesz znaleźć w naszym sklepie, w tej kategorii znajdziesz między innymi serwetnik w bieli, kieliszki do jajek o prostej formie na nóżce oraz tzw. dipówkę do nakładania różnego rodzaju sosów. To zestaw produktów, który może Ci się przydać.

Porcelana KAROLINA NORA – charakterystyka

Warto zwrócić uwagę na styl i uniwersalność w tym zakresie. To doskonałe naczynia, które mogą przydać się każdemu, np. w kuchni podczas codziennych czynności, ale i w jadalni, jako dopełnienie stylizacji zastawy stołowej przygotowanej na wyjątkową okazję. To oznacza, że są one łatwe do dopasowania i wygodne w użyciu.

A przy tym funkcjonalne w znaczeniu utrzymania w czystości. Można je bowiem myć w zmywarce, co jest bardzo wygodne. Tak samo jak używanie tego rodzaju naczyń i innych elementów wyposażenia kuchni w kuchence mikrofalowej. Wszystko to daje praktyczne zastosowanie i brak problemów.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii oraz do szukania swoich pomysłów w innych miejscach. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Wszędzie znajdziesz jakość i piękny design – zawsze o nie dbamy!

Fason Nora to piękne proste kształty utrwalone w estetycznej i użytkowej wersji naczyń porcelanowych. Swoją delikatnością i harmonią kształt zachwycą wszystkich entuzjastów tradycyjnej porcelany.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL