Naczynia porcelanowe Karolina Claudette - Delikatna i pełna inspiracji porcelana Jaworzno

Widok:
Na stronie:

Doskonała porcelana wymaga czegoś więcej niż tylko sprawnej ręki. Dlatego kontrolujemy wszystkich naszych dostawców, by móc wiedzieć, co oferujemy w ramach poszczególnych kategorii. W tym wypadku dostajesz jednak najbardziej wyjątkowe produkty z porcelany, jakie możesz sobie wyobrazić. Czy jesteś pewna, że ich nie potrzebujesz?

Doceń piękno materiału

Porcelana przez wielu uważana jest za kruchą, podczas gdy tak naprawdę jest materiałem trwałym, odpornym na uszkodzenia mechaniczne oraz trudno się tłukącym. To bardzo ważne w przypadku naczyń do serwowania czy zwykłych zastaw stołowych. Dzieje się tak dzięki jej konstrukcji, która jest delikatna, ale mocna zarazem. Szkliwienie poprzez wypalanie w wysokiej temperaturze dodatkowo pomaga, sprawiając, że jest to najlepszy materiał na naczynia.

Autorski design w poszukiwaniu piękna

Nie mówilibyśmy o porcelanie, gdyby nie była tak foremna, łatwa w tworzeniu, układaniu, uplastycznianiu wizji artystów. Współczesne serwisy i naczynia, które oferujemy w ramach serii KAROLINA CLAUDETTE są dokładnie takie – piękne, eleganckie, subtelne i dobrze wykonane. W tym wypadku dominuje przybrudzona biel, nie ma żadnych dekorów, tak samo jak wzorów i deseni. Frez jest lekki i prosty, a forma bardzo obła. To klasyka, która sprawdza się zawsze.

Jakich produktów spodziewać się po serii KAROLINA CLAUDETTE?

Pamiętaj, że liczy się nie tylko piękno i jakość wykonania, ale i zawartość każdej z kategorii. Nie ma bowiem nic gorszego niż brak produktów, które mogłyby być dobre. Czego zatem oczekujesz po serii KAROLINA CLAUDETTE? Przede wszystkim serwisów, wśród których są serwisy obiadowe i kawowe. Oprócz tego można znaleźć wiele naczyń do serwowania, czyli półmisków, misek, sosjerek, czarek, dzbanków, dzbaneczków oraz imbryków.

Znajdziesz tu także ozdoby na kuchenny stół, np. serwetniki oraz pojedyncze przyprawniki, a także naczynia na sztuki, między innymi:

Dzięki temu doskonale wiesz, że na wyposażeniu tej serii, którą możesz znaleźć powyżej, jest bardzo wiele produktów, z których swobodnie możesz wybierać.

Jakość i prostota, a przy tym funkcjonalność

Warto nie zapominać o tym, że jest to seria dość uniwersalna, co oznacza, że można z niej skorzystać nie tylko podczas uroczystości rodzinnych i wielu innych momentów, ale także w trakcie codziennych obiadów. To praktyczna, bardzo klasyczna lista naczyń. Jest jednak pięknie pakowana i pasująca do wielu wystrojów, a więc może być świetnym prezentem.

Co ważne, możesz także sprawdzić funkcjonalność, bowiem są to naczynia, które można myć w zmywarce i nie trzeba martwić się ich trwałością. Podobnie zresztą jest z ich użytecznością w mikrofali. To sprawia, że możesz mieć pewność, że wybierasz skutecznie i na dłużej.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki zgromadziliśmy w ramach tej kategorii w serii KAROLINA CLAUDETTE. Pozwoli Ci to na dopasowanie odpowiednich produktów do Twoich potrzeb. Co ważne, możesz także szukać innych akcesoriów kuchennych czy serwisów w naszym sklepie. Wybieraj to, co najlepsze!

Claudette to naturalnie piękna i wykonana w formie delikatnych i zaokrąglonych kształtach naczyń porcelana. Cieszy się nieskrępowaną elegancją i pozwala na komponowanie pięknych i tradycyjnych stołowych kompozycji.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL