JASŁO Szlachetne szkło użytkowe

Widok:
Na stronie:
1 2
JASŁO Talerzyk kulki 18.5 cm
-28%
JASŁO Talerzyk kulki 18.5 cm
14,27 zł
10,17 zł
1 2

Przepiękne i niepowtarzalne produkty mają w sobie często dozę prostoty. Połączenie jej z designem wyjątkowym i niebanalnym oraz niezawodnością sprawia, że nie ma wątpliwości, iż mamy do czynienia z produktami dobrymi i praktycznymi. Tak jest w przypadku tej kategorii, którą możesz sprawdzić powyżej. Szukaj dla siebie i swojego domu doskonałych rozwiązań.

Szkło, którego nie da się stłuc

Produkty nie mogą być dobre, jeśli nie mają dobrych materiałów. A tak się składa, że w przypadku szklanych elementów marki JASŁO mamy i renomę firmy i idącą przed nią jakość. Szkło jest hartowane, specjalnie wyrabiane, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo oraz trwałość. To sprawia, że wbrew pozorom jest ono bardzo praktyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim chemiczne.

Design, obok którego nie przejdziesz obojętnie

Warto zwrócić tu uwagę na niebanalny kształt i zdobienia poszczególnych produktów. Mówimy tu między innymi o takich produktach jak patery na tort czy maselnice. Są one wykonywane w klasycznych formach – owalach i kwadratach – ale z drobnym frezem, lekko uformowanymi płatami czy wyraźnie oddzielającymi się elementami, które tworzą szklany obraz. Dzięki temu nie musisz narażać się na nudę. A jeśli szukasz innych przedmiotów z tego materiału, znajdź je w kategorii kieliszków i pucharków.

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

Wszystko, co szklane, czyli naprawdę wielka część wyposażenia kuchni czy jadalni. Mamy tu przede wszystkim kilka podkategorii produktów:

  • Naczynia do serwowania, takie jak między innymi patery, miski, salaterki czy cukiernice;

  • Zastawa na sztuki, czyli spodki, talerze deserowe i inne;

  • Kieliszki i pucharki;

  • Elementy do krojenia i szatkowania.

Wszystkie te produkty zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalności, dlatego szkło jest hartowane i trwałe. Możesz tu znaleźć naprawdę wiele elementów wyposażenia kuchni czy jadalni, jak choćby półmiski, bombonierki czy nawet deski do krojenia. A inne produkty potrzebne przygotowywaniu dań za pomocą noża znajdziesz w kategorii krojenie i szatkowanie.

Jakościowo doskonałe

Szkło jest hartowane, a więc naprawdę niezwykle trwałe i praktyczne. Wszystkie produkty mogą być myte w zmywarce oraz używane w mikrofali, a więc są naprawdę praktyczne i niezwykle potrzebne w różnych sytuacjach. A przy tym nie ma ryzyka, że zostaną stłuczone bardzo szybko, co sprawia, że warto je mieć.

Firma JASŁO dba o niezawodność produktów, ale i o design. Słynie z pięknych elementów zdobieniowych oraz z eleganckiej formy pakowania. Dlatego każdy miłośnik piękna, szkła czy gotowania ucieszy się z elementów wykonanych w tej niezwykłej fabryce.

Zapraszamy na zakupy!

Zachęcamy do samodzielnego szukania odpowiednich produktów w asortymencie powyżej. Seria produktów, którą tu prezentujemy, jest wyjątkowa i dlatego wiemy, że jej jakości zadowoli każdego Klienta. Jednak jeśli wolisz czegoś innego, np. z innego materiału czy w innym kształcie, koniecznie przeszukaj inne kategorie w naszym sklepie internetowym. Do zobaczenia!

Firma specjalizuje się w produkcji szkła prasowanego technicznego i gospodarczego, oraz płaskiego barwionego w masie, wykonywanego ręczną metodą formowania. Wyroby produkowane przez Hutę Szkła w Jaśle ze względu na szeroki asortyment, nowoczesne wzornictwo i bogatą kolorystykę znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym, elektrycznym, jako elementy wyposażenia gospodarstw domowych, instytucji, hoteli. W swojej ofercie firma uwzględnia wszelkie trendy i modę, kształtujące się na rynkach światowych i w kraju. Ta elastyczność i uwzględnienie indywidualnych gustów poszczególnych klientów utrwalają więzy handlowe z odbiorcami.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL