HANIPOL - piękne grafiki na porcelanie

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Artyzm może być wyrażany pod wieloma postaciami, ale to, co wykonuje się w fabryce firmy, której produkty prezentujemy w tej kategorii, jest czymś niezwykłym. Dbałość o produkt jest tu niebywały i można dostrzec go w nawet najmniejszych detalach, o które producent dba jak niewielu innych. Dlatego warto, byś skorzystała z oferty jeszcze dziś.

Kruchy i delikatny materiał

W ramach tej kategorii oferujemy produkty wykonane głównie z porcelany. To niezwykle zdobione kubki, filiżanki i spodki, które muszą odznaczać się najlepszą jakością. Dlatego mieszanka glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia jest wypalana w profesjonalnych piecach, aby nabierała szkliwienia oraz trwałości i wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne. To wyjątkowy produkt, ale pojawiają się tu także takie materiały jak drewno, ceramika czy stal.

Pomyśl o pięknie

W serii produktów HANIPOL można dostrzec przepiękne dzieła mistrzów malarstwa, np. Gustava Klimta, ale także przepiękne pejzaże, malunki koni oraz portrety kotów, które mogą Cię niejeden raz zaskoczyć, gdy znajdą się na kubku. To wyjątkowy pomysł na design i wielka praca, by to, co na płótnie czy w naturze przenieść na ceramikę, porcelanę czy drewno. Warto zatem spojrzeć na produkty z tej kategorii, jak na małe dzieła sztuki.

Doskonałe produkty do herbaty i nie tylko

Cały asortyment firmy HANIPOL oparty jest na sprawianiu ludziom przyjemności. Przede wszystkim są to akcesoria do picia herbaty czy kawy oraz innych napojów. Pojawiają się bowiem takie produkty jak:

  • Zaparzacze do herbaty ze stali;

  • Filiżanki wraz ze spodkami;

  • Porcelanowe kubki;

  • Podkładki korkowe i inne.

To pokazuje, że dba się tu o komfort picia oraz o przyjemność. Każdy element jest bogato zdobiony, ma żywe, prawdziwe kolory. Nawet podkładki korkowe posiadają swoje obrazy. Wśród asortymentu, jaki tu przygotowaliśmy, pojawia się nie tylko porcelana, ale także małe kominki do aromaterapii, które znakomicie dopasują się do klimatu picia kawy czy herbaty. A po więcej produktów z serii kominków i olejków zapachowych sięgnij w naszym sklepie.

Praktyczne i piękne

Seria produktów HANIPOL jest przykładem tego, że praktyczna strona naczyń do picia i innych porcelanowych produktów może być w zgodzie z pięknym designem. Porcelana jest trwała, odporna na uszkodzenia i bardzo ładna. Wygodnie jest z nich pić czy zaparzać sobie herbatę, a wiele z produktów z tej kategorii można myć w zmywarce bez ryzyka zmazania pięknych wzorów.

Co ważne, obok samego wykończenia, porcelana jest pakowana w przepiękne pudełka, które uchodzą za ozdobne. To oznacza, że można je dać na prezent komuś, kto ceni sobie jakość oraz oryginalny design. Inne filiżanki i spodki możesz znaleźć w odpowiedniej kategorii naszego sklepu.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym z przepięknymi produktami do domu. Znajdziesz tu nie tylko naczynia do serwowania czy gotowania, ale także liczne dekoracje, narzędzia kuchenne czy produkty do zaparzania kawy lub herbaty. Zanurz się w produktach z serii HANIPOL i wybierz odpowiednie przedmioty dla siebie lub swoich bliskich!

W celu poszukiwania wyjątkowego prezentu lub dekoracji do domu zapoznaj się z produktami firmy Hanipol. Łączą one proste formy z niesamowitymi grafikami, tworząc produkty wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. W ofercie producenta można znaleźć między innymi proste, porcelanowe kubki z nadrukowanym obrazem sławnych malarzy jak Gustav Klimt lub Vincent Van Gogh oraz korkowe podkładki w tym samym stylu a także stylowe kubki w babcinym kształcie z grafiką polowania lub różyczek. Ciekawym dodatkiem do takiego prezentu będą również zaparzacze w kształcie serca lub sowy. W ofercie Hanipolu dostępna jest także spora seria poświęcona kotom. Pełnię relaksu przy kubku świeżo parzonej kawy zapewni kominek zapachowy lub do aromaterapii. Hanipol to specjalista w sprzedaży i imporcie upominków i artykułów dekoracyjnych. Szeroka gama produktów sprawia, że każdy wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Ich produkty cechują się wyjątkowym designem, wysoką jakością i przystępną ceną.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL