Sztućce Gerlach Mango

Widok:
Na stronie:

Bogata oferta firmy Gerlach, która istnieje już od ponad dwustu lat, pokazuje wyraźnie, że można hołdować jakości i nie zapominać o pięknym designie. To właśnie dostrzegamy w serii GERLACH MANGO, która jest bardzo delikatna i subtelna, a jednocześnie klasyczna i prosta. Tak wyjątkowe połączenie to znak rozpoznawczy firmy z koroną w herbie. Warto się nią zainteresować.

Stal nierdzewna

Wysokogatunkowa stal nierdzewna doskonałej próby 18/10 jest produktem wdzięcznym. Doskonale oddaje jakość, z jaką została stworzona. To sprawia, że cała seria GERLACH MANGO została zaprojektowana w taki sposób, by być trwałą, niezawodną i odporną na uszkodzenia. Wchodzą w to także działania chemikaliów, co sprawia, że noże, łyżki czy widelce są łatwe w użyciu, bowiem sztućce można myć w zmywarce. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Projekt klasycznie prosty

Zaokrąglone na końcu, z powiększającą się końcówką oraz lekkim frezem – takie są sztućce z tej serii, którą prezentujemy w powyższej kategorii. To oznacza, że dopasują się do różnych okazji. Są pięknie pomyślane, nawiązują do przeszłości, ale są pozbawione zadęcia czy ekstrawagancji. Są także lekkie w formie, dzięki czemu całkowicie pozwalają zapomnieć o niedopasowaniu z zastawami stołowymi czy innymi elementami jadalni. Sprawdź zastawę na sztuki i dobierz do nich odpowiednie talerze, miski, miseczki.

Co znajduje się w serii GERLACH MANGO?

To bardzo obszerna seria sztućców, którą można wyposażyć całą kuchnię. Znajdują się tu bowiem sprzedawane oddzielnie zestawy łyżeczek do kawy, łyżeczek do herbaty, widelczyków deserowych, ale także samych noży czy samych widelców obiadowych. Warto także zauważyć, że wśród produktów z tej kategorii znajdują się rzadko spotykane nóż oraz widelec do ryby. Jednak to jedyne sztućce z tej serii, które możesz kupić oddzielnie, na sztuki.

Seria ta oferuje przede wszystkim zestawy, w których znajdują się:

  • Noże stołowe,

  • Widelce stołowe,

  • Łyżki stołowe,

  • Widelce deserowe.

Dzięki temu możesz skompletować elementy zastawy na różne okazje, a nie otrzymujesz niepotrzebnych dodatków. To sprawia, że seria ta jest jedną z najchętniej wybieranych wśród naszych Klientów.

Czego oczekiwać po produktach tej kategorii?

Doskonałej jakości sztućce można otrzymać nie tylko w wersji z połyskiem, ale także w wersji satynowej. To sprawia, że masz możliwość różnicowania produktów, które wybierasz. Jest to bardzo dobra stal, w klasycznej grubości i szerokości. Jeśli jednak szukasz innych zestawów sztućców, sprawdź także pozostałe nasze kategorie.

Seria GERLACH MANGO posiada atest PZH. Jest wygodna i bardzo komfortowa w użyciu, także poprzez wyważenie środka ciężkości produktów, które tu oferujemy. Design sprawia, że sprawdzą się one nie tylko podczas codziennych obiadów i kolacji oraz rodzinnych spotkań, ale także w wyjątkowych momentach, np. podczas bożonarodzeniowego ucztowania.

Szukaj swoich zestawów!

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem firmy Gerlach oraz z produktami, które oferujemy w tej kategorii. Wszystkie nasze produkty są doskonałej jakości, dlatego nie musisz martwić się o wybór. W całym sklepie z pewnością znajdą się sztućce, które Cię urzekną. A może to właśnie te z naszej oferty firmy Gerlach?

Sztućce Mango to linia o klasycznej formie i delikatnym zdobieniu. Przeznaczone zostały dla osób poszukujących elegancji w codziennym wydaniu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL