Patelnie Gerlach Harmony

Widok:
Na stronie:

Choć firma Gerlach przede wszystkim znana jest z produkcji sztućców, to jednak korona w herbie producenta na każdym produkcie pokazuje jakość i zapowiada trwałość przez wiele lat. Nie inaczej jest z kategorią, którą znajdziesz powyżej, w której zebraliśmy najpiękniejsze patelnie z serii GERLACH HARMONY CLASSIC. Dowiedz się więcej o tym projekcie znanej firmy.

Dwa materiały, jeden produkt

Najważniejszym aspektem w przypadku produkcji patelni jest powłoka wewnętrzna. W przypadku tych produktów, które znajdziesz powyżej, mamy do czynienia z powłoką ceramiczną, która jest doskonale wtrzymała oraz praktyczna w kontekście smażenia różnych rodzajów produktów. Nie przywiera i zapewnia łatwość czyszczenia. Całość jest wykonana z aluminium, które jest wygodne w użytkowaniu oraz trwałe.

Niebanalny design

Warto zwrócić uwagę, że patelnie z tej serii zostały zaprojektowane z myślą o ekologii. Wykorzystane materiały to jedno, ale także design pokazuje, że tworząc patelnie, środowisko nie ucierpiało. Możesz znaleźć patelnie w różnych kolorach, także wnętrza, które może być jasne lub ciemne, oraz dobrze wkomponowaną rączkę, które ma być nie tylko wygodna, ale także nadawać odpowiedniego wyglądu i nie psuć ogólnego obrazu.

Co znajdziesz w tej kategorii?

W ramach serii GERLACH HARMONY CLASSIC polecamy wyjątkowe patelnie do smażenia na płytach dowolnie zasilanych – indukcyjnych, ceramicznych czy gazowych. Dzięki temu, że jest to aluminium daje to więcej możliwości działania. Co ważne w całym asortymencie znajdziesz patelnie:

  • Głębokie o wymiarach 20 cm, 24 cm, 28 cm;

  • Klasyczne o wymiarach 20 cm, 24 cm, 28 cm.

Jest to asortyment wystarczający dla osób, które decydują się na zakup patelni do kuchni. Wielkość można sobie dowolnie dobrać, dzięki czemu uzyskać odpowiedni komfort gotowania we własnym domu. Jeśli szukasz innych patelni, zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie.

Charakterystyka produktów z serii GERLACH HARMONY CLASSIC

Pokrycie powłoki grzewczej ceramiką sprawia, że te aluminiowe patelnie stają się w pełni funkcjonalne. Nie tylko pozwalają na łatwiejsze gotowanie w niższych temperaturach, bowiem lepiej rozprowadzają ciepło, ale także nie powodują przywierania jedzenia podczas smażenia. To bardzo ważne i bardzo potrzebne, gdyż bardzo ułatwia kontrolowanie stopnia wysmażenia danej potrawy.

Ważne jest także to, że powłoka ceramiczna jest antybakteryjna, co sprawia, że gotowanie staje się zdrowsze i bardziej korzystne dla zdrowia. Dzięki patelniom z serii GERLACH HARMONY CLASSIC możesz nie tylko łatwiej przygotowywać potrawy, ale także robić to z korzyścią dla zdrowia. Patelnie użyjesz do każdego rodzaju mięs, warzyw i wielu innych produktów spożywczych. To uniwersalne narzędzie do gotowania.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, jaki znajduje się w tej kategorii. Jeśli nie masz pomysłu, jakie produkty możesz smażyć na różnych rodzajach patelni, to wejdź na naszą stronę i znajdź kategorię patelni uniwersalnych, które użyjesz do wszystkiego. Zapraszamy na zakupy!

Naczynia Harmony z powłoką ceramiczną to innowacyjne produkty, doskonale łączące walory użytkowe z aspektami zdrowotnymi i nowoczesnym wzornictwem. Nieprzywierająca powłoka ceramiczna jest bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych substancji. Pozwala na zdrowe gotowanie, można na niej przyrządzać potrawy w niższych temperaturach, z minimalną ilością tłuszczu. Harmony to również oszczędność energii, dzięki równomiernej dystrybucji ciepła na całej powierzchni naczynia.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL