Sztućce Gerlach Flames

Widok:
Na stronie:

Nietypowe kształty są znakiem rozpoznawczym tej serii GERLACH FLAMES. Jest to firma, od której wymaga się najwyższych standardów. Powstała przed ponad dwustu laty, do dziś jest symbolem jakości oraz niezawodności, a także pięknego designu. Znajdziesz to wszystko w produktach, które dla Ciebie wybraliśmy w tej kategorii.

Materiał to podstawa

Warto zwrócić uwagę na jakość materiałów użytych do produkcji zestawów sztućców z tej serii. Podobnie jak w innych zestawach tej firmy, mamy tu do czynienia ze stalą nierdzewną 18/10. Doskonała próba sprawia, że nie tylko nie musisz martwić się o zachowanie sztućców w zmywarce, co daje Ci większą funkcjonalność, ale także będziesz mogła korzystać ze sztućców przez długi czas.

Doskonała stylistyka

Dodatkowo, jak zawsze w przypadku tego producenta, mamy do czynienia z doskonałymi projektami. Wszystkie produkty, które zaproponowaliśmy naszym Klientom w ramach tej kategorii są wykonane w prostej, ale zaskakującej formie. Ścięte pod nieregularnym kątem końce oraz finezyjny frez wchodzący w część główną każdego sztućca sprawiają, że przypomina on płomień, tytułowy w serii GERLACH FLAMES.

Noże, widelce, łyżki…

Nie ma wątpliwości, że te produkty zostały opracowane z myślą o użytku domowym, ale nie tylko w kontekście codzienności. Możesz tu bowiem znaleźć nie tylko klasyczne noże, widelce, łyżki czy łyżeczki, ale także nieco bardziej ekstrawaganckie łyżki wazowe, szpatułka do ciasta z nietypowym wycięciem czy sztućce do sałaty. Jeśli jednak szukasz tego rodzaju przedmiotów, sprawdź inne przybory kuchenne.

W zestawie z serii GERLACH FLAMES znajdziesz:

  • nóż obiadowy;

  • widelec obiadowy;

  • łyżka obiadowa, łyżeczka do herbaty;

  • widelczyk do ciasta, widelczyk półmiskowy;

  • widelec do sałaty;

  • łyżka do sosu, łyżka wazowa i inne.

Warto więc zwrócić uwagę na to, co dokładnie wybierasz, bowiem część produktów jest dostępna osobno i możesz kupić lub dokupić je zgodnie z wymaganiami. Część jednak możesz nabyć w różnych zestawach, które znajdziesz w tej kategorii.

Do czego przydadzą Ci się sztućce GERLACH FLAMES

Nietypowe kształty z pewnością zwrócą uwagę gości podczas uroczystości rodzinnych czy świątecznego siedzenia przy stole. Warto zwrócić uwagę, że są one bardzo funkcjonalne, dostępne w połysku i macie oraz dość grube, 2,5 mm. To sprawia, że będą doskonale sprawdzały się także podczas codziennego użytkowania.

Warto dobrać do nich odpowiednią zastawę stołową. Jeśli nie wiesz, którą wybrać, sprawdź tutaj serwisy obiadowe i dopasuje odpowiednio. Gwarantujemy, że wygląd będzie niezwykły. Pamiętaj, że nasze produkty są pakowane w eleganckie kartony, dzięki czemu, a także dzięki właściwością, które mają, będą idealnym prezentem ślubnym lub na inną okazję.

Zapraszamy do zakupu!

Zachęcamy do samodzielnych poszukiwań wśród wszystkich produktów z tej kategorii, byś z łatwością znalazła odpowiednie elementy dla Twojego domu. Pamiętaj, że sztućce Gerlach otrzymały pozytywną opinię PZH, co sprawia, że wybierając je, decydujesz się na wysoką jakość produktów.

Sztućce Flames marki Gerlach zaprojektowano dla ludzi wymagających niestandardowych rozwiązań w przedmiotach codziennego użytku. Odważny, lecz delikatny grawer przypominający płomień, to nowoczesny i subtelny pomysł na zdobienie. Wzór ten pokazuje, że sztućce Flames mogą być piękne, mimo że łamią dotychczasowe standardy wzornictwa. Zmysłowy, a zarazem prosty design sztućców pozwala na dopasowanie zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej zastawy Gerlach.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL