Sztućce Gerlach Celestia

Widok:
Na stronie:

Firma Gerlach powstała już w 1760 roku, ale jej rozkwit przypada na okres XIX i XX wieku. Dziś to symbol jakości, luksusu i piękna, a kolejne pokolenia dbają o to, by rzeczywiście w naszych kuchniach pojawiały się tylko doskonałe produkty z niebanalnymi wzorami. Przekonaj się, że drobna łezka to idealny element dekoracyjny dla Ciebie.

Niezawodna stal

Wszystkie elementy, które znajdują się w tej kategorii są wykonane ze stali nierdzewnej doskonałej próby 18/10. To nietoksyczna, całkowicie bezpieczna i wytrzymała stal, którą np. można myć w zmywarce. Jest bardzo przyjemna w dotyku oraz elegancka, dzięki czemu pozwala nie tylko zadbać o jakość materiału, ale również o walory estetyczne serii GERLACH CELESTIA. To klasyczne sztućce wzbogacone o dekoracje.

Niezwykłe wzory

Projekt sztućców z tej serii, którą przedstawiamy w ramach powyższej kategorii, jest subtelny. To łagodne, obłe linie, mała ilość frezów oraz przemyślany wzór. Dół każdego produktu wieńczy bowiem przedłużana ku górnej prawej stronie łezka, a tuż obok niej widnieją poprzeczne frezy. Całość jest utrzymana w stylu klasycystycznym, ale nie dominuje, dzięki czemu może być używana przy niejednej okazji. Po inne sztućce, także z tej firmy, zwróć się do odpowiedniej kategorii.

Co znajdziesz w CELESTII?

Seria GERLACH CELESTIA została zaprojektowana z myślą o klasycznym wystroju. To stonowana zastawa stołowa oraz dodatki. Wśród produktów znajdują się sprzedawane luzem łopatki, widelczyki, widelce czy noże. Można także skierować swój wzrok ku całym zestawom. W ich skład wchodzą:

  • nóż obiadowy;

  • widelec obiadowy;

  • łyżka obiadowa;

  • łyżeczka do herbaty;

  • widelczyk do ciasta;

  • widelec do sałaty;

  • łyżka do sosu oraz łyżka do wazowa i kilka innych elementów.

Te zestawy sztućców można kupować w różnych wielkościach, w zależności od tego, jak wiele egzemplarzy poszczególnych sztućców potrzebujesz. Wśród różnych produktów z tej serii znajduje się więc komplet wszystkich potrzebnych przyrządów, których potrzebujesz podczas jedzenia, serwowania potraw oraz ich przygotowywania. Polecamy sprawdzić serwisy kawowe, by dopasować je do widelczyków z tej serii.

Jakie są produkty z serii GERLACH CELESTIA?

W ramach tej kategorii oferujemy najlepsze sztućce marki Gerlach. To znak jakości już od pokoleń. Stal jest nierdzewna, wygodna w użytkowaniu i bezpieczna. Jej grubość to 2,2 mm. Wszystkie produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny.

Piękno designu serii GERLACH CELESTIA sprawia, że są to sztućce wykwintne. Można ich używać dla uświetnienia rodzinnych uroczystości, ważnych wydarzeń czy świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy. To wyjątkowe produkty, które sprawdzą się także na co dzień, np. do białego, porcelanowego serwisu obiadowego.

Szukaj ulubionych sztućców

Warto zwrócić uwagę na sztućce z tej serii i znaleźć odpowiedni zestaw – w połysku lub w satynie – który zaadaptuje się z otoczeniem stołu, jadalni oraz zastawy stołowej. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produktów, które zostały zawarte w tej kategorii i obejrzenia całego asortymentu, zanim podejmiesz właściwą decyzję.

Połączenie tradycyjnego wzornictwa sztućców Gerlach Celestia z delikatnym zdobieniem stanowi esencję dobrego stylu. Wykonane żłobienia podkreślają ich elegancką,klasyczną formę i nadają im lekkości. Linia jest dostępna w czterech wersjach wykonania (wysoki połysk, złocony, matowiony, złocono-matowiony). Każda z nich pozwoli stworzyć indywidualnie dopasowany zestaw sztućców, który zadowoli najbardziej wymagających klientów. Sztućce Celestia zostały docenione licznymi nagrodami i wyróżnieniami, w tym Godłem Teraz Polska i Medalem Europejskim, a ich wysoka jakość potwierdzona jest wieczystą gwarancją Gerlach S.A.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL