Gerlach BonTon i Pychotki

Widok:
Na stronie:

Każdy z nas miał swoje sztućce – ulubiony widelec, ukochaną łyżkę. Często były to przedmioty z dodatkowymi nadrukami lub rysunkami na plastikowych rączkach. Część pamięta jeszcze specjalną serię ze skrawanymi bohaterami z różnych filmów animowanych, np. Kubusiem Puchatkiem. Teraz czas zadbać o wspomnienia kolejnych pokoleń.

Doskonały materiał dla dzieci

Nie ma możliwości, by jakość produktów miała być oszczędzana, zwłaszcza na dzieciach. Dlatego w ramach tej kategorii proponujemy sztućce dla dzieci, które są wyjątkowe, ale wykonane nie z toksycznego plastiku, ale nierdzewnej stali najwyższej próby. Dzięki temu nie tylko się nie popsują, zmażą w zmywarce czy poniszczą, ale także będą służyły dziecku przez wiele lat. Bo materiał ma dla nas znaczenie.

Kolorystyka uniwersalna

Projekt sztućców dla dzieci oraz wielu innych produktów, między innymi serwisów dziecięcych, musi być dopasowany do ich potrzeb. Dlatego w ramach tej kategorii przedstawiamy narzędzia do jedzenia dla dzieciaków, które mają w sobie wyobraźnię. Z łatwością ożywią pieski i kotki, które towarzyszyć im będą przez wszystkie posiłki. Wystarczy wyobrazić sobie radość malucha, który zobaczy ukochane pieski czy kotki na sztućcach, by wiedzieć, że to doskonały pomysł.

Nie tylko widelczyki

Warto podkreślić, że projektowanie tego rodzaju produktów jest bardzo trudne. Wszystkie elementy muszą być bowiem dopasowane do umiejętności dziecka, dzięki czemu łatwiej będzie mu się posługiwać widelczykiem, widelcem czy nożem. W zestaw dziecięcych sztućców GERLACH BON TON I PYCHOTKI wchodzi:

  • Nóż o długości 18 cm;

  • Widelec o długości 16,5 cm;

  • Łyżka o długości 15,5 cm;

  • Łyżeczka o długości 13 cm,

a wszystko to zapakowane w wygodne pudełko, specjalnie dla malucha.

Warto tu podkreślić ergonomiczny kształt wszystkich sztućców, co sprawia, że są one wygodne dla małych rączek, a przy tym ułatwiają uczenie się nimi posługiwania. Co ważne, stal 18/10 jest całkowicie bezpieczna dla dzieci i bardzo wytrzymała.

Co otrzymujesz w opakowaniu?

Te wszystkie produkty, które możesz znaleźć w zestawie sztućców dla dzieci, to tak naprawdę pewność, że na każdym kroku – również podczas jedzenia – Twoje dziecko będzie stykało się z przyjemnościami. Dlatego poprzez zabawę łatwiej mu będzie przyzwyczaić się do różnych rzeczy.

Dodatkowo otrzymujesz także produkty stylizowane, zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmłodszych, co sprawia, że możesz ich używać już od najmłodszych lat, a przy tym także podarować je w prezencie. To doskonały pomysł na więcej radości z życia. Kupując sztućce z pieskiem lub kotkiem, otrzymujesz możliwość łatwiejszego nauczenia malucha posługiwania się sztućcami i prawidłowego jedzenia.

Znajdź najlepsze produkty

Zachęcamy, byś samodzielnie szukała nowych produktów, nie tylko dla Twoich pociech. Szukaj także całych zestawów sztućców zarówno marki GERLACH BON TON I PYCHOTKI jak i innych podserii tego producenta. Sprawdź także cały asortyment sztućców i wybieraj te, które spodobają Ci się najbardziej. Do zobaczenia na zakupach!

Pychotki, to funkcjonalne sztućce z rozbudzającymi wyobraźnię, wesołymi dekorami, które zachęcą dzieci do samodzielnej nauki jedzenia i umilą chwile spędzone wspólnie przy stole. Nietuzinkowy komplet sztućców z linii Pychotki to zaproszenie do bajkowego świata i poznawania zasad savoir – vivre dla najmłodszych.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL