Gerlach Brava

Widok:
Na stronie:

Wyjątkowe produkty marki Gerlach, które znajdziesz w tej kategorii, zostały zaprojektowane z myślą o funkcjonalnym, wygodnym i prostszym gotowaniu. To idealne produkty do Twojej kuchni, gdzie będziesz smażyć, piec, gotować i dusić. To najlepsze rozwiązanie – wybrać produkty z dobrych materiałów i pięknie zaprojektowane. Sprawdź sama!

Doskonała stal nierdzewna i dodatki

Większość produktów wykonana została ze stali nierdzewnej 18/10 – doskonałej próby, która sprawia, że jest to nie tylko produkt bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne czy działanie narzędzi kuchennych, ale także łatwy w utrzymaniu czystości, bowiem można go myć w zmywarce. Część produktów ma także solidną pokrywkę ze szkła, która również jest odporna i trwała i będzie długo służyła Ci wraz z garnkami i szybkowarem.

Piękno niejedno ma imię

Co ważne, nie zapomniano także o wyglądzie, dlatego większość kompletów garnków czy szybkowarów ma także niezwykły wygląd. Znajdują się tu produkty różnej kolorystyki, między innymi w klasycznym srebrze połyskliwym czy matowym, ale także między innymi w czerni. To sprawia, że garnki te są nie tylko potrzebne, funkcjonalne i praktyczne, ale także wzbogacają Twoją kuchnię o piękne przedmioty.

Zawartość zestawów garnków serii GERLACH GARNKI I SZYBKOWARY

W tej kategorii przedstawiamy różne garnki oraz szybkowary. To produkty wykonane z bardzo dokładnym, szczegółowym odwzorowaniem detali oraz z dbałością o zastosowanie nowoczesnej technologii. Stal jest najwyższej klasy i daje doskonałe wyniki w kontekście utrzymania ciepła czy sposobu gotowania. W tej kategorii znajdziesz nie tylko szybkowar o średnicy 22 centymetrów, ale także kilka zestawów garnków.

W standardowym komplecie serii GARNKÓW I SZYBKOWARÓW GERLACH znajdują się:

  • Rondel z pokrywą o pojemności 1,5 l;

  • Garnek z pokrywą o pojemności 2 l;

  • Garnek z pokrywą o pojemności 3 l;

  • Garnek z pokrywą o pojemności 5 l;

  • Naczynie do gotowania na parze.

Dzięki temu, że zestawy są tak doskonale wyposażone, nie musisz już szukać niczego innego. Jednak jeśli z jakichś powodów potrzebujesz innych garnków, sprawdź odpowiednią kategorię w naszym sklepie.

Specyfikacja garnków i szybkowarów

Warto zwrócić uwagę, że do produkcji wszystkich produktów z tej kategorii użyto doskonałej stali, co sprawia, że możesz gotować zdrowiej. Dzięki powłoce antybakteryjnej masz gwarancję, że podajesz jedzenie dobrej jakości. Grube dno garnków zapewnia doskonałą dystrybucję ciepła, a trzy warstwy odpowiadają za lepsze trzymanie ciepłą i jego wpływ na potrawy.

Garnki są wyposażone w pokrywy z hartowanego szkła, co sprawia, że możesz z łatwością używać ich w kuchni przez wiele lat. To produkty służące do gotowania, smażenia czy duszenia absolutnie wszystkiego. Warto także pomyśleć o tym, jakie patelnie uniwersalne będą pasowały do tego kompletu.

Wybieraj z głową!

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem GARNKÓW I SZYBKOWARÓW GERLACH, dzięki czemu będziesz mógł wybrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb. Pamiętaj, że w naszym sklepie znajdziesz tylko produkty dobrych producentów, którzy stawiają na jakość i piękny wygląd.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL