• Ilość osób
 • Opakowanie
 • Wykonanie
 • Ilość elementów
 • Rodzaj materiału
 • Sposób mycia
 • Rodzaj sztućców
 • Linia Gerlach
 • DODATKOWE FILTRY
 • Cena
  -

Gerlach Sztućce - 250 lat historii

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

To jedna z najbardziej znanych i szanowanych polskich firm produkujących sztućce oraz inne przybory kuchenne. Jej historia sięga jeszcze wieku XVIII i Filipa Szaniawskiego, który był założycielem fabryki. W XIX wieku Samuel Gerlach przybył do Warszawy i rozwinął fabrykę Szaniawskiego, a jego produkty do dziś podbijają serca wielu gospodyń nie tylko w całej Polsce.

Liczy się jakość

Od początku założeniem firmy była jakość i używanie najlepszych materiałów. Dlatego od początku produkty marki GERLACH, także te, które tu proponujemy, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem. Przez wiele lat zdobywały złote medale, które pokazywały, jak bardzo firma przywiązana była i jest do jakości swoich wyrobów. Dziś tym symbolem jest korona, która przyznana została przez cara Mikołaja I, i stała się jednym z najważniejszych elementów godła tej marki.

Projekty mają znaczenie

Bardzo dużo przywiązywano od początku wagę także do designu. Starano się nie tylko wykonywać przedmioty piękne i zaskakujące, ale także różnorodne, dzięki czemu dziś mamy w ofercie tak wiele kompletów sztućców oraz wiele innych produktów sygnowanych tym znakiem. Jest to widoczne w różnych odmianach zdobień sztućców oraz w pomysłach na klasyczne i nieklasyczne projekty, które dostępne są w naszym asortymencie.

Co produkuje firma GERLACH?

Warto zwrócić uwagę na niezwykłe wykonanie i styl, ale także na dokładnie produkty, które produkuje ta polska firma. Wśród nich są oczywiście sztućce, między innymi takich serii jak:

To sztućce doskonale klasyczne lub nietypowo wykończone, sprzedawane w zestawach, które mogą zachwycić wiele osób. Jeśli szukasz także innych producentów, zajrzyj do kategorii sztućców i wybierz takie, które najbardziej Ci odpowiadają.

Jednak nie tylko sztućce znajdują się w gamie produktów, którą oferujemy w ramach tej kategorii. Znajdziesz tu także garnki i szybkowary, patelnie z różnych serii oraz noże i akcesoria kuchenne. To przedmioty, które przydadzą się w każdej kuchni.

Wyjątkowe zastosowanie

Warto podkreślić, że wśród tak wielu rodzajów sztućców, znajdą się takie, które warto podać podczas specjalnych uroczystości czy niezwykłych wydarzeń, np. podczas chrztu czy świąt Bożego Narodzenia, ale także takie, które można z powodzeniem używać na co dzień. To sprawia, że firma GERLACH będzie przydatna w Twojej kuchni i jadalni nie tylko od święta, ale także każdego dnia.

Niezwykła jakość oraz wykonanie sprawiają także, że przydadzą Ci się inne przybory kuchenne, między innymi do gotowania, krojenia czy smażenia. To szeroka gama doskonałych produktów, które wykonano z dbałością o każdy szczegół. Sprawdź patelnie, które się tu znajdują, lub poszukaj ich więcej w osobnej kategorii.

Szukaj najlepszych rozwiązań!

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, jakie oferujemy w tej kategorii i do sprawdzenia, które z nich są Tobie potrzebne. Pamiętaj, że piękno może być także przydatne, dlatego wybieraj funkcjonalnie lub artystycznie. Najważniejsze, byś czuła, że to właśnie te przedmioty, które skradły Twoje serce. Odkryj GERLACH!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL