Elopol

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

Kunsztowna seria dla osób, które cenią sobie emaliowane piękności. To niezwykły materiał, czyli dobrej jakości metal, oraz doskonała emalia sprawiają, że produkty, które tu oferujemy wyglądają tak niezwykle pięknie i wyjątkowo. Poznaj całą serię różnych emaliowanych dzieł sztuki i zakochaj się w nich od pierwszego wejrzenia.

Doskonałe wykonanie

W tego rodzaju produktach trzeba dołożyć wszelkich starań, by zachowały swoją funkcjonalność i jakość na dłużej, bowiem źle emaliowane garnki czy kubki szybko się niszczą. Dlatego stawiamy na najlepsze produkty, jakie możemy zaproponować. Dbamy o naszych Klientów, dzięki czemu oferujemy w ramach tej kategorii produkty firmy ELOPOL, o których wiemy, że wykonywane są z dobrych stopów metali, a następnie dokładnie i prawidłowo emaliowane.

Różnokolorowe

To, że są emaliowane sprawia, że mogą być niezwykle piękne. Są to bowiem produkty wykonane według różnych projektów, utrzymane w jednym stylu. Mamy do czynienia z różną kolorystyką, między innymi jednolitą białą, czarną, czerwoną i inne, ale także biel z ręcznie wykonywanymi rysunkami na kubkach, garnkach i innych. To sprawia, że kupując te produkty masz pewność, że trzymasz w rękach dzieło sztuki.

Miski, pokrywki, garnki i wiele więcej

W całym asortymencie, jaki znajdziesz w ramach tej serii, są między innymi miski emaliowane, przykrywki na garnki oraz garnki, a także rondle. Jeśli jednak ciekawią Cię także inne możliwości gotowania, sprawdź kategorię garnków specjalistycznych i przekonaj się, które przypadną Ci bardziej do gustu. W naszej ofercie znajdziesz także kubki emaliowane z wzorami i bez od firmy ELOPOL oraz inne produkty przydatne w kuchni.

Wśród szerokiego asortymentu znajdują się także:

  • Wiadra emaliowane na różne kolory 10 litrów;

  • Patelnie emaliowane, 24 cm oraz 28 cm;

  • Brytfanny i naczynia do pieczenia i wiele innych.

To bardzo szeroka gama produktów sprawia, że ta seria staje się jedną z ulubionych serii każdego naszego Klienta.

Jakie są i do czego służą produkty, które tu znajdziesz?

Seria ELOPOL skupia się na emaliowanych produktach przeznaczonych do gotowania, pieczenia oraz przygotowywania potraw. Dlatego większość z produktów, jakie tu znajdziesz, są produktami przewidzianymi do kuchni. Przede wszystkim znajdziesz tu różne garnki, które możesz stosować na kuchenkach gazowych i elektrycznych, ale także indukcyjnych.

Warto także zadbać o nietypowy dodatek na stół, czyli charakterystyczne, polskie kubki emaliowane. Niektóre mają przepiękne wzory i rysunki na swym boku, inne z kolei są produktami jednokolorowymi. Wszystkie wykonane starannie, doskonale dopasowane kolorystycznie i stylowo.

Sprawdź wszystkie produkty!

Zachęcamy do zapoznania się z tak szerokim asortymentem, jaki prezentujemy w tej kategorii. To niezwykłe produkty, które możesz mieć przez wiele lat, bowiem są trwałe i dobrze wykonane. To sprawia, że emalia jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna. A jeśli szukasz naczyń do gotowania, zajrzyj do odpowiedniej kategorii, by przekonać się, które rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze. Zapraszamy!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL