Ćmielów Rococo - Unikalna zastawa porcelanowa o barwnej międzypokoleniowej historii

Widok:
Na stronie:
1 2 3
1 2 3

W tej kategorii znajdziesz bardzo wiele propozycji na różne zastosowanie porcelany w Twoim domu. Wystarczy wybrać któryś z produktów z serii ĆMIELÓW ROCOCO, aby poczuć, jak piękne przedmioty poprawiają wygląd w domu. To niezwykła propozycja dla wszystkich, którzy lubią zdobienia i ornamenty.

Idealne połączenie jakości i piękna

Warto podkreślić, że jest to słynna porcelana z Ćmielowa, czyli znany polski produkt. Jest ona bardzo dobrze wykonana, palona w temperaturze powyżej 1380 stopni Celsjusza, dzięki czemu uzyskuje szklisty wygląd. Jednocześnie wpływa to na jakość produktu, to znaczy na wytrzymałość, trwałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Wiele z produktów serii ĆMIELÓW ROCOCO można również z powodzeniem myć w zmywarce.

Nie tylko biel, nie tylko kolory

Jednocześnie nie trzeba martwić się o jakość, którą tu dostajesz. To kolorystyka idealna, biała, ale oznaczona wieloma zdobieniami, ornamentami i innymi formami, które są eleganckie i sprawiają, że serwis staje się jeszcze bardziej odświętny. Czasami widać także grę z kolorami, między innymi złotym czy srebrnym, ale za każdym razem nie dominuje to ogólnego wyglądu naczyń.

Szeroka gama produktów

W tej serii można znaleźć bardzo wiele różnych podkategorii produktów. Warto wspomnieć o tym, że można tu wybrać na przykład świeczniki i latarenki. Jeśli jednak szukasz więcej ozdób, sprawdź naszą stronę z dekoracjami. W tym asortymencie, który widzisz na stronie możesz znaleźć choćby naczynia do serwowania, serwisy, czy serwetniki, których większy wybór znajdziesz w innych zakładkach naszej strony. Pamiętaj, by decydować się tylko na takie naczynia, które Cię naprawdę zachwycą.

Wśród produktów znajdują się także zastawy na sztuki. Możesz wybrać między innymi:

Wybierz te naczynia, które będą Ci potrzebne lub uzupełnij zapas, gdy brakuje Ci któregoś z nich do kompletu. Wszystko to znajdziesz w tej ofercie.

Do czego wykorzystasz produkty z serii ĆMIELÓW ROCOCO?

Ważne, by mieć świadomość, co można wybrać z dużego asortymentu, który tu oferujemy. Cała seria jest podzielona na dodatkowe podserie, bowiem różnią się one dodatkami, kolorystyką lub zdobieniami. Mamy tu na przykład najbardziej subtelną podserię KLARA oraz zestaw produktów z liniami kolorowymi – ZŁOTA LINIA, PLATYNOWA LINIA. Wymieniać można i dalej, bowiem jest to bardzo szeroka oferta.

Dzięki temu, że są to produkty doskonałej jakości, wykonane z dobrej porcelany polskiej i do tego różnie zdobione – choć utrzymane w jednej linii stylistycznej – można je wykorzystywać na różne sposoby. Szukaj, łącz, zmieniaj i spraw, by Twoja jadalnia na co dzień i od święta wyglądała niesamowicie.

Zapraszamy na zakupy!

Przejrzyj wszystkie produkty z serii ĆMIELÓW ROCOCO i przekonaj się, że jest tu wszystko. Jednak nie zamykaj się na bogato zdobione modele naczyń i sprawdź także inne nasze serie z ćmielowskiej porcelany. Korzystaj z jakości i nie zapominaj, że jest to jeden z najlepszych materiałów dostępnych w Polsce. Zachęcamy do własnych poszukiwań i wyboru tego, co najlepsze.

Narodził się w XIX w. jako Rococo Sevres i przez dekady ewoluował do obecnej formy. To przykład historycznej aktualności zawartej w pięknym kształcie. Sekret wiecznej młodości Rococo tkwi w płynności linii oraz subtelnej zmysłowości rokokowych naczyń, które sprawiają, ze niezależnie od pory roku, przybrany nimi stół wygląda świeżo i lekko. Rococo - projekt ćmielowskiej pracowni wzorniczej
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL