Ćmielów Bolero- Klasyczna porcelana stołowa kusi swoim unikalnym wyglądem i kształtem

Widok:
Na stronie:

Subtelna i delikatna, ze zdobieniami i niebanalną formą – tak wyglądają produkty z kategorii, którą masz przed sobą. To ćmielowska porcelana, a więc najwyższej jakości i produkcji polskiej. Praktyczna, piękna i urozmaicona. Warto przyjrzeć się jej z bliska i znaleźć coś dla siebie pośród wielu naczyń.

Porcelana, jakiej Ci potrzeba

Warto zwrócić uwagę, że niezależnie od podserii będącej częścią ĆMIELÓW BOLERO, mamy do czynienia z doskonałymi materiałami. Przede wszystkim idealne połączenie kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej sprawia, że polska porcelana okazuje się tą najlepszą. Warto zwrócić uwagę na jej wytrzymałość, odporność na uderzenia i obłupanie, które często jest przyczyną zniszczenia kamionkowych talerzy czy półmisków.

Odkryj ponadczasowy wygląd

Jednak tutaj obok jakości materiałów, zadbano także o design. Przede wszystkim postawiono na szkliwioną biel, która doskonale pasuje zarówno podczas wyjątkowo wystawnych kolacji, jak i w trakcie niedzielnego obiadu. Po drugie różne podserie, których jest kilka, znakomicie sprawdzają się na różne okazje, ale wszystkie są obłe, zaokrąglone w wielu miejscach i posiadają frez, a oprócz tego różne zdobienia dodatkowe.

Jakie naczynia znajdują się w serii ĆMIELÓW BOLERO?

Po pierwsze mamy tu całe spektrum naczyń i elementów zastawy stołowej, dzięki czemu możesz wybierać pomiędzy różnymi talerzami, talerzykami i spodkami z filiżankami. Główną rolę odgrywają jednak kompletne serwisy. Znajdują się tu te w każdej podkategorii, czyli:

Warto jednak także zwrócić uwagę na naczynia do serwowania, których jest w serii ĆMIELÓW BOLERO bardzo wiele, a pośród nich między innymi wazy czy mleczniki. Dobrze jest zresztą zobaczyć także więcej naszych propozycji w tej ostatniej z podkategorii. Wszystkie kompozycje są ze sobą spójne i uzupełniają się. To sprawia, że każdy element jest godny polecenia.

Co je wyróżnia?

Na serię ĆMIELÓW BOLERO warto zwrócić uwagę między innymi dlatego, że ma kilka podrodzajów, dzięki czemu z jednej strony operujesz tymi samymi seriami, a więc podobnymi zdobieniami w formie i kształcie, ale innymi w ostatecznym designie i zestawieniu kolorystycznym. Doskonałą jakość jest jednak przymiotem każdej z nich.

Warto zobaczyć linię produktów VERA, VIENNA czy ZŁOTA LINIA, by zrozumieć, że nieco się różnią, ale jakość pozostaje niezmienna. Możesz w nich podawać wielodaniowy obiad, przyozdobić stół podczas proszonej herbaty czy używać tej zastawy stołowej w jadalni podczas świąt, np. Bożego Narodzenia. To uniwersalne zestawienie naczyń, filiżanek i innych, które sprawią, że spędzony przy stole czas będzie jeszcze przyjemniejszy.

Zajrzyj do nas!

Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu, który znajduje się w tej kategorii oraz do odwiedzenia innych, by przekonać się, który zestaw porcelanowych serwisów jest najbardziej potrzebny w Twojej kuchni i jadalni. Pamiętaj, że wybierając u nas, zyskujesz pewność co do jakości produktów. Dlatego zapraszamy na zakupy!

Powstałe w okresie międzywojennym Bolero to przykład wyrafinowanej doskonałości a jednocześnie ciekawe połączenie oryginalnej idei. Swe odniesienie znajduje w świecie natury a płynne linie uzupełniają walory użytkowe tego serwisu. Odtworzony po wieloletniej przerwie jest kolejnym potwierdzeniem nieprzemijających wartości porcelany klasycznej. Bolero - projekt ćmielowskiej pracowni wzorniczej
Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL