Chodzież Astra - Wyjątkowo elegancka i wytworna zastawa porcelanowa na długie lata

Widok:
Na stronie:
1 2
1 2

Niezwykle pięknie ustrojony stół wymaga przepięknej zastawy. Komplety, które znajdziesz w tej kategorii to polska produkcja, wyjątkowa porcelana, której zdobienia i ornamenty sprawdzą się nie tylko podczas uroczystych przyjęć, ale także we wspólnym, rodzinnym gronie. Jakie produkty znajdziesz w serii CHODZIEŻ ASTRA?

Delikatna porcelana

Materiałem, z którego wykonano wszystkie produkty z tej kategorii, jest porcelana. To polski produkt, który wytwarzany był w temperaturze powyżej 1300 stopni, by zachować szkliwione zewnętrze naczyń i przedmiotów. Seria ta jest przewidziana dla gastronomii, ale nie tylko. Przygotowana z doskonałej jakości materiału lekkiego, delikatnego, ale bardzo silnie odpornego na zniszczenia mechaniczne.

Proste zdobienia, klasyczny styl

Na uwagę zasługuje design wszystkich produktów z tej serii. To klasyczna biel, błyszcząca w świetle. W większości przypadków towarzyszy jej tylko delikatny pasek koloru złotego lub srebrnego. To minimalistyczne komplety i zastawy, które można podawać w wyjątkowych sytuacjach, ale także na co dzień lub podczas niedzielnego obiadu w gronie najbliższych. Warto docenić także proste kształty i małą ilość frezów zdobiących.

Zastawy stołowe na wszystkie okazje

Seria CHODZIEŻ ASTRA należy do rodziny produktów z Chodzieży, gdzie obok niej znajdują się także takie zastawy jak IWONA czy LAURA. To wyjątkowe produkty, w których widać pewną rękę i kunszt projektanta. Warto podkreślić, że ta seria jest przydatna przede wszystkim w jadalni. Można tu znaleźć przede wszystkim serwisy:

Więcej tego rodzaju produktów znajduje się w odpowiedniej zakładce, w kategorii serwisów. Znajdują się tam nie tylko filiżanki wraz ze spodkami, ale także większe i mniejsze dzbanki ułatwiające parzenie herbaty zgodnie z jej przeznaczeniem czy kawy.

Oprócz serwisów w tej serii znajdują się także liczne naczynia do podawania jedzenia, jak np. wazy czy bulionówki. Warto zatem sprawdzić, które z produktów najlepiej dopasują się do wystroju oraz użyteczności jadalni i kuchni oraz które warto będzie wybrać. Oferujemy tu także naczynia na sztuki.

Kiedy warto użyć naczyń z serii CHODZIEŻ ASTRA?

Ta seria przewidziana jest na wyjątkowe okazje, ale takie, które mogą trafić się każdego dnia. To delikatność rysów naczyń, bulionówek, filiżanek czy spodków sprawia, że nie ma w tych zestawach zadęcia, ale jest elegancja i kunszt tego, kto je wybierał. Najczęściej stosuje się je więc w kuchniach i jadalniach, przy niedzielnym obiedzie, ale także przy świątecznej kolacji.

Każdy z talerzyków czy filiżanek został dokładnie ozdobiony i jest przygotowany indywidualnie. Prosta forma sprzyja dopasowaniu do różnych okazji, a biel porcelany najwyższych lotów sprawia, że CHODZIEŻ ASTRA może być używana w dniu świąt czy ważnych wydarzeń rodzinnych. To uniwersalne zestawy naczyń.

Sprawdź wszystkie wzory!

Zapraszamy do zapoznania się z wzorami, które proponujemy przy zakupie naczyń nie tylko z tej serii, ale także z całego asortymentu. Warto przejrzeć wszystkie produkty, by podjąć najlepszą decyzję i wybrać jakość, piękno i styl.

Stylowa, klasyczna elegancja wzoru, podkreślona wyszukanym kształtem naczyń wgłębnych. Fason Astra - projekt fasonu U. Heymann, M. Dudkowiak

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL