• DODATKOWE FILTRY
  • Cena
    -

Porcelana Chodzież - Kunszt i tradycja zachowana w porcelanie. Wytworne serwisy obiadowe i kawowe

Widok:
Na stronie:
1 2 3
CHODZIEŻ KAMELIA C000 Filiżanka 100 ml
-11%
NOWOŚĆ
CHODZIEŻ KAMELIA C000 Filiżanka 100 ml
11,39 zł
10,07 zł
1 2 3

Delikatność porcelany od wieków zachwyca. Jest ozdobą wielu domów, niezwykłych przyjęć, proszonych herbatek oraz najważniejszych uroczystości rodzinnych, bowiem podkreśla doniosłość chwili, a przy tym daje wrażenie doskonałości. Odkryj nową serię naczyń kuchennych CHODZIEŻ i przekonaj się, że porcelana pod każdą postacią jest wyjątkowa.

Porcelana Chodzież z wysokiej klasy materiału

W ramach tej kategorii oferujemy niezwykłe zestawy porcelanowych naczyń, zastaw, kubków, miseczek, ale i całych kompletów oraz dekoracji. Wykonane zostały z wysokiej klasy porcelany, która ma właściwości dielektryczne, ma dużą wytrzymałość mechaniczną oraz cieszy się z nieprzepuszczalności cieczy i gazów. Porcelana, z której wykonano tę serię zachwyca delikatnością i trwałością zarazem.

Biała Porcelana Chodzież, klasyczna, zdobiona

Większość proponowanych tu przez nas naczyń i przedmiotów jest klasycznie biała, zdobiona jednak nie tylko za pomocą charakterystycznych uwypukleń, rysów czy zaokrągleń, ale także za pomocą malowideł, które na porcelanie wyglądają olśniewająco. Nie da się ukryć, że kunszt wykonania białych naczyń z dodatkami można nazwać dziełami sztuki.

Główne serie Porcelana Chodzież

Zastosowanie różnych produktów z tej kategorii jest bardzo szerokie - do kuchni, jadalni, na przyjęcia i na co dzień. Dekoracje, które znajdziesz nie tylko w ramach tej serii, to przede wszystkim świeczniki i latarenki, które zdobią domy i ogrody. Z drugiej strony są także liczne dodatkowe serie naczyń z serii głównej – CHODZIEŻ. Są to:

To wyjątkowe naczynia służące głównie w kuchni oraz w jadalni. Filiżanki, spodki, talerzyki deserowe, talerze, ale także całe zastawy gastronomiczne. Wszystko to, co oferujemy w ramach tej kategorii jest niezwykłe. Poszczególne podserie różnią się od siebie wzorem, kształtem, sposobem wykonania, ale łączy je porcelana najwyższej jakości, wypalana w 1300 stopniach Celsjusza dla nadania błyszczącej powłoki.

Do czego przydadzą Ci się produkty z serii Porcelany Chodzież?

CHODZIEŻ zadba o wyposażenie Twojej kuchni i jadalni, ale nie tylko. Warto zerknąć na naczynia do serwowania, które są wyjątkowe także w tej serii. Całość asortymentu znajdziesz w zakładkach dostępnych na stronie głównej. Jednocześnie są to także serwisy, zastawy sprzedawane na sztuki oraz kubki i filiżanki. Można także dostrzec rozwiązania dla gastronomii oraz dodatki na stół, takie jak serwetniki czy pierścienie na chusty i serwetki.

Każdy produkt, który oferujemy, został wykonany w tej samej fabryce, gdzie dołożono wszelkich starań, by oferowana porcelana spełniała wszystkie wymagania. Tak samo jest z wzorami, które są delikatne, ręcznie nanoszone i wyróżniające serię i konkretne podserie. To sprawia, że CHODZIEŻ to jedna z naszych najlepszych serii.

Sprawdź naszą ofertę!

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, także tymi w poszczególnych podkategoriach z rodziny chodzieskiej. To porcelana najlepsza z możliwych, delikatna i piękna. Zapraszamy do przejrzenia całego asortymentu i wyboru właściwych naczyń do kuchni czy jadalni lub rozwiązań dekoracyjnych, nie tylko z tej serii.

Klasyczne piękno chodzieskiej porcelany o nieprzemijającym uroku. Są to zarówno wzory cieszące się ciągłym uznaniem już od kilkudziesięciu lat, jak i nasze nowe propozycje na Państwa stoły. Porcelanowe filiżanki, talerze czy półmiski z fantazyjnymi reliefami w bogatych dekoracjach, które uświetnią uroczyste spotkania przy stole oraz proste kształty z dekoracjami odpornymi na mycie w zmywarkach do codziennego użytku.

Porcelana i ceramika Chodzież powstaje w fabryce jednej z najstarszych polskich firm zajmujących się produkcją serwisów obiadowych i kawowych. Marka Chodzież powstała w 1852 roku, a od 1896 roku nieustannie produkuje porcelanę. Kultowa porcelana Chodzież, którą oferuje nasz sklep, jest na polskich stołach już od wielu pokoleń i każdego dnia towarzyszy rodzinnym posiłkom. Producent zwraca uwagę na to, że jego porcelana „łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesność z głębokim przywiązaniem do tradycji”. Serwis Chodzież to nieodłączny element każdej polskiej jadalni, który znajdzie swoje zastosowanie nie tylko podczas wyjątkowych okazji, lecz również na co dzień. W trosce o czas i wygodę Klientów producent stale udoskonala swoje serwisy, umożliwiając między innymi mycie porcelany w zmywarkach, co byłoby nie do pomyślenia jeszcze kilkanaście lat temu.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór serwisów obiadowych i kawowych obejmujący takie produkty jak m.in.: filiżanki, talerze, półmiski, salaterki, spodki, podgrzewacze, bulionówki, butelki na ocet i oliwę, cukiernice, czajniki, dzbanki, mleczniki, flaczarki, imbryki, kieliszki do jaj, pieprzniczki, solniczki, pierścienie na serwetki, serwetniki, sosjerki, wazy, maselnice oraz etażerki. Zgromadziliśmy zróżnicowaną ofertę marki Chodzież, zaopatrując nasz sklep internetowy w 10 unikalnych kolekcji porcelany – Astra, Atelier, Berni, Duo, Iwona, Kamelia, Maria Teresa, Nina, Rita oraz Venus. Wyjątkowe kolekcje marki Chodzież powstają we współpracy z najlepszymi polskimi artystami.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL