Bohemia - Eleganckie szkło do domu, wystawne kieliszki i zestawy szklanek

Widok:
Na stronie:
1 2
BOHEMIA GLOBUS Wazon 35.5 cm
-36%
BOHEMIA GLOBUS Wazon 35.5 cm
184,80 zł
117,91 zł
BOHEMIA WAVE Wazon 34 cm
-47%
BOHEMIA WAVE Wazon 34 cm
170,22 zł
88,77 zł
BOHEMIA METROPOLITAN Wazon 35 cm
-37%
BOHEMIA METROPOLITAN Wazon 35 cm
208,63 zł
130,55 zł
BOHEMIA WAVE Bomboniera 22 cm
-49%
BOHEMIA WAVE Bomboniera 22 cm
157,31 zł
80,10 zł
1 2

Kryształ i cięte szkło zawsze kojarzyły się z bogactwem, klasą i luksusem. To, co nieosiągalne dla innych materiałów, załamania światła, błysk na rantach delikatnych naczyń, wyrafinowane poczucie wyważonego przepychu – to wszystko łączyło się od zawsze z ekskluzywnymi zestawami kieliszków i przepięknymi karafkami, w których każdy płyn wydaje się po stokroć ciekawszym: nawet zwykła woda zyskuje inny rodzaj blasku nalewana z karafki do odpowiednio dobranej szklanki. Ten luksus i klasę rodem z filmowych apartamentów z łatwością można jednak przenieść w mury własnych mieszkań – a to wszystko za sprawą czeskiej marki BOHEMIA.

Historyczny luksus

Niezwykłe produkty, dostępne w naszym asortymencie to w tym przypadku dzieło marki BOHEMIA, która cieszy się międzynarodową renomą i stanowi niemalże synonim nie tylko kunsztownego piękna, ale także elegancji i perfekcji. BOHEMIA pozostaje słowem będącym odpowiednikiem dla czeskich wyrobów o najwyższej klasie i estetycznych walorach zadawalających nawet najbardziej wymagających użytkowników z całego świata. Warto wiedzieć, że obecnie marka BOHEMIA zrzesza pod sobą wielu mniejszych producentów i wytwórców związanych z hutami szkła położonymi w tym obszarze.

Niezwykłej urody kieliszki i karafki wykonane ze szkła i kryształu to ozdoba niemal każdego rodzaju wnętrza. Perfekcyjne cięcia i światło wpadające pomiędzy najdrobniejsze jego załamania dodadzą uroku każdej przestrzeni, a ich niezwykle dobrane projekty cieszą oko zapewniając szeroki wybór dla każdego, kto szuka odrobiny szyku i luksusu.

Użyteczna elegancja

Karafki i kieliszki do wina i whisky oraz misy i szklane bombonierki to w zasadzie niezbędne wyposażenie każdego eleganckiego domu. Tego typu produkty nie tylko skutecznie podnoszą prestiż gospodarza i jego wizerunek w oczach gości, ale także sprawdzają się wspaniale w wielu sytuacjach. Z powodzeniem stanowić mogą przede wszystkim ozdobę stołu, ale także jego punkt centralny, zwłaszcza wypełnione odpowiednim trunkiem, lub w przypadku mis potrawami zimnymi i przystawkami. Te należące do marki BOHEMIA zasługują tutaj na szczególną uwagę.

Odpowiednie podanie przystawek i alkoholi sprawia, że spotkania towarzyskie nabierają niezwykłego rodzaju luksusowej elegancji i dobrego smaku. Każdy z proponowanych wzorów odpowiedni jest zarówno do wnętrz klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Dobrze dobrany zestaw kieliszków, lub bombonierka sprawi przełamie w elegancki sposób nawet surowość wnętrz industrialnych i przemysłowych dodając im wrażenia luksusu i szyku. Zestawy z kieliszkami stanowić mogą również idealny prezent dla nowożeńców, par obchodzących rocznicę, ale także mile widziany podarek z okazji świętowania awansu lub prywatnego sukcesu – niezależnie od sposobności zawsze będzie to prezent trafiony i zdobiący wnętrze.

Solidne wykonanie

Wszystkie produkty pojawiające się w naszym asortymencie pod nazwą BOHEMIA to stworzone z najwyższą dbałością o szczegóły wytwory wysokojakościowe, które cieszyć mogą swoim pięknem przez wiele długich lat.

Bohemia jest marką o światowej renomie; synonimem elegancji, piękna i perfekcji wykonania. Przez całe stulecia te niepowtarzalne wyroby ze szkła kryształowego zachwycały najwyższą jakością i kunsztem. Z czasem sama nazwa „Bohemia” stała się synonimem pierwszorzędnych i stylowych kieliszków do wina, kryształowych zestawów z karafką, niezrównanych zarówno do whisky, jak i nalewek, wytwornych wazonów, pater czy świeczników.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL