BIOL- doskonałe naczynia żeliwne

Widok:
Na stronie:

Jakość i trwałość to podstawowe cechy, których oczekujemy od naczyń kuchennych. Te, powinny być wytrzymałe i solidne – z sentymentem wspominamy czasami żeliwne garnki i brytfanki naszych babć, w których każdy posiłek stawał się przepysznym i jedynym w swojej klasie arcydziełem. Istnienia takich, wspaniałych i ponadczasowych naczyń nie musimy jednak odkładać do szuflad pamięci dawnych czasów – produkowane są one nadal, w odświeżonym wizualnie designie i dostosowane do naszych czasów. Ukraiński producent BIOL zaskakuje oryginalnym podejściem do tradycyjnych i wspaniałych przedmiotów.

Tradycyjne piękno

Produkty ukraińskiego producenta to połączenie nowoczesności z tradycją w najlepszym wydaniu i ze szczególnym ukłonem w stronę poprzednich dekad. Kształty poszczególnych patelni i rondli , choć wzbogacone często o szklane pokrywki, nawiązują do klasycznych form stosowanych jeszcze przed stuleciem. To sprawdzone fasony, które pomagają w równomiernym rozkładaniu ciepła, a równocześnie dodają uroku wizualnej stronie użytkowania tych wspaniałych przedmiotów.

Klasyczne żeliwne brytfanki to z kolei produkty żywcem wyjęte z najlepszych sklepów ubiegłego stulecia – formy i kształty klasyczne, przywodzące na myśl wiejskie gospody zaadaptowane zostały w taki sposób, że z powodzeniem mogą stanowić ozdobę nawet najbardziej nowoczesnej kuchni, zachowując równocześnie swój niepowtarzalny charakter. To użytkowe piękno z całą pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalizmu i oszczędności miejsca.

Ponadczasowa użyteczność

Naczynia żeliwne, jakie produkuje ukraiński BIOL to gwarancja wieloletniego użytkowania w stosunkowo niskiej cenie. Tak wykonane brytfanki i garnki pozwalają nie tylko na podsmażanie i zapiekanie potraw w piekarniku, ale przede wszystkim na duszenie produktów w sosach i przygotowywanie dań wymagających wielogodzinnego gotowania na niewielkim ogniu. Żeliwo to materiał, który dość szybko się nagrzewa i wolno wytrąca temperaturę, co czyni go idealnym w przypadku, gdy chcemy, by nasze dania zachowały ciepło na dłużej.

W przypadku, gdy żeliwne, ciężkie produkty nie przypadną nam do gustu producent BIOL oferuje również produkty wykonane z dużo lżejszego aluminium, - te także można znaleźć w naszym asortymencie. To wygodna alternatywa dla tych, którzy chcieliby się cieszyć właściwościami idealnych form żeliwnych naczyń, ale w nowocześniejszej odsłonie. Produkty te zapewniają, komfort szybkiego gotowania i idealnego obiegu ciepłego powietrza np. wewnątrz brytfann.

Jakość która nie przemija

Proponowane przez nas produkty stworzone przez ukraińskiego producenta BIOL to ponadczasowa jakość, która przetrwa wiele lat. Naczynia żeliwne to często zakup, który wystarczyć może na całe życie, bo materiał z jakiego są wykonane pozwala na wykorzystywanie ich w nawet najbardziej kreatywnych eksperymentach kulinarnych bez straty na ich jakości i funkcjonalności. Odpowiednio konserwowane będą cieszyć nie tylko użytecznością, ale i pięknym wyglądem przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz udanych i trafionych zakupów!

Firma BIOL jest wiodącym ukraińskim producentem naczyń wykonanych z odlewów aluminium i żeliwa.
Szeroki asortyment produktów obejmuje patelnie, brytfanny, garnki, naczynia do zapiekania, woki i kociołki. Skupiając się na potrzebach klienta firma stale poszerza swój asortyment.
Firma BIOL jest znana z wytrzymałych i przyjaznych środowisku produktów wysokiej jakości, a wszystkie jej produkty są certyfikowane zgodnie z przepisami i normami.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL