Sztućce Amefa Advantage

Widok:
Na stronie:

Ciężko wyobrazić sobie konieczność przyrządzania potraw bez użycia ostrza. Kiedyś ludzie pierwotni zmuszeni byli własnoręcznie wykonywać ostrza z kamieni i kości – dziś całe szczęście nie jest to już konieczne. Dzięki postępowi techniki możemy zwyczajnie wybrać się do sklepu i kupić odpowiednie narzędzie: jak jednak wybrać? Holenderski producent nakryć stołowych wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i przedstawia linię Amefa Advantage.

Noże niemal doskonałe

Kolekcja Adventage liczy sobie zaledwie pięć rodzajów noży o ostrzach stworzonych z myślą o codziennym przyrządzaniu potraw. Ta liczba nie jest jednak zbyt niska ani przypadkowa – dzięki dobrze przemyślanej budowie każdy z nich pomoże nam w innym zakresie sprawiając, że gotowanie stanie się nieopisaną przyjemnością. Ich proste, przemyślane wzornictwo i ergonomiczny kształt ułatwiają stabilne utrzymanie narzędzi w rękach, a także idealne poprowadzenie zawsze perfekcyjnie działającego ostrza.

Wybierz idealne narzędzia dla siebie

Nowoczesny Amefa Adventage to zestaw stworzony z myślą o tych, którzy potrawy nie tylko konsumują, ale również bawią się ich przyrządzaniem, cieszą każdą chwilą spędzoną w kuchni. Wybór takich a nie innych ostrzy do kolekcji, jak już powiedziano, nie był przypadkowy: dzięki tak dobranym kategoriom ich funkcjonalności dostosują się do każdego rodzaju wyzwania.

Nóż do obierania

Dzięki swojemu niezwykłemu kształtowi i staranności wykonania pomoże w obieraniu tak ziemniaków na rodzinny obiad, jak i jabłek do wykwintnej sałatki owocowej. Ergonomiczna rączka sprawia, że trzyma się go pewnie, a ostrze prowadzi się komfortowo i prosto.

Nóż wielofunkcyjny

Jak sama nazwa wskazuje doskonały do wszelkich kuchennych zadań: jego wielkość sprawia, że idealnie współpracuje właśnie z nożem do obierania, dobrze radzi sobie w sytuacjach, gdy przygotujemy wieloskładnikowe, skomplikowane dania.

Nóż szefa kuchni

O długim, 20-centymetrowym ostrzu: służy m.in. do siekania warzyw i świeżych ziół. Niezwykle przydatny i pomocny w każdej kuchni.

Nóż do chleba

Nieoceniona pomoc przy krojeniu chleba świeżego, jeszcze ciepłego. Dzięki konstrukcji zbliżonej wizualnie do piły pieczywo nie przykleja się do niego i pozwala na krojenie prostych kromek niezależnie od ich grubości.

Nóż do mięsa

Niezbędny w każdej kuchni – dzięki swojej idealnie skomponowanej strukturze sprawia, że włókna mięsa nie tracą walorów smakowych. Idealnie nada się tez do np. filetowania ryby.

Stojak

Warto wspomnieć też o dostępnym w naszym asortymencie dedykowanym stojaku na noże Amefa Adventage – ten posiada nie tylko niezrównany, nowoczesny design, ale również, wychodząc na wprost współczesności, podstawkę pod tablet albo książkę, dzięki której gotowanie stanie się jeszcze łatwiejsze.

Twój wybór

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie znajdą Państwo zarówno możliwość zakupu pojedynczych noży, jak i całych zestawów. Szczególnie istotną informacją jest też ta , że holenderski producent obejmuje każdy z zakupionych u nas noży 15-letnią gwarancją, która w praktyce przekłada się na pewność użytkowania produktu o najwyższej jakości. Noże Adentage to kolekcja godna polecenia, która służyć będzie niezawodnie przez naprawdę długie lata!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL