Amefa Whisper - Delikatne i pełne finezji sztućce Amefa

Widok:
Na stronie:

Klasyczna elegancja wymaga czasami przeniesienia jej na bardziej współczesny grunt. Z czasem warto odświeżyć nie tylko wystrój wnętrz, kolor ścian czy krój zasłon, ale także wymienić zastawę stołową i sztućce. Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z tradycyjnego szyku, ale potrzebują odrobiny odmiany i niekonwencjonalnego podejścia również znajdzie się idealne rozwiązanie: a jest nim kolekcja Amefa Whisper. Ta linia, stworzona przez holenderskiego producenta z myślą właśnie o delikatnym łączeniu nowoczesności z nieśmiertelną elegancją, pozwala w pełni docenić współczesne możliwości.

Nowa klasyka i współczesny szyk

Wyjątkowe połączenie gustowności tradycyjnych sztućców z nowoczesnością to podstawa tej fantastycznej kolekcji, która urzeka ciekawym wykonaniem. Sztućce Amefa Whisper to przede wszystkim tradycyjny kształt nawiązujący do najlepszych tradycji eleganckiego wzornictwa klasycznych kolekcji dostępnych na sklepowych półkach jeszcze dekadę temu. Konwencjonalny kształt linii łączy się tu jednak z nieoczekiwaną linią zdobienia, która wymyka się wszystkim szablonowo przyjętym w standardowym wzornictwie możliwościom.

Nietypowo, bo asymetrycznie poprowadzona linia klasycznego u szczytu rączki zdobienia nadaje tej niebanalnej kolekcji znamion opływowości i futurystycznego polotu sztućców utrzymanych w koncepcjach raczej minimalistycznych – a to wszystko bez straty na szyku i elegancji. Połączenie to, choć wydawać by się mogło ryzykowne, to efekt szczególnych starań projektantów holenderskiego producenta Amefa, którzy chcą zapewnić Klientom jak największy komfort użytkowania i zadowolenia.

Niezmienna wielofunkcyjność

Niecodzienna kolekcja Amefa Whisper sprawia swoją linią, że możliwe jest jej połączenie z wieloma możliwymi stylami wystroju wnętrza i kompozycji na stole. Ich tradycyjna forma sprawia, że idealnie połączą się z projektami na wskroś konwencjonalnymi, ciepłymi barwami i ozdobną porcelaną. Ciekawy wzór natomiast czyni sztućce Amefa Whisper niezwykle funkcjonalnym pod względem estetycznym dodatkiem do surowych  ascetycznych wnętrz oraz geometrycznych zastaw stołowych – wówczas sprawią, że goście poczują się zaintrygowani ich nietypowymi zdobieniami, a jedzenie stanie się celebracją tych fascynujących kontrastów.

Wizualna strona użyteczności sztućców Amefa Whisper to oczywiście nie wszystko: sprawdzają się one bowiem idealnie zarówno w kuchni, jako pomoc w przyrządzaniu posiłków, jak i na stołach. Wyjątkowy kształt noża czyni je także niezwykle użytecznymi szczególnie w czasie spożywania potraw rybnych. Świetnie sprawdzą się nie tylko w wypadku dużych uroczystości, ale również podczas rodzinnych zjazdów i zwykłych spotkań w gronie znanego towarzystwa. Kolekcja ta może stanowić dobry prezent z okazji rocznicy ślubu, albo urodzin.

Tradycyjna jakość

Ponad wszystko inne holenderski producent Amefa ceni sobie jakość wykonania swoich produktów, które podobnie jak kolekcja Amefa Whisper, wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i tym samym, na wprost nowoczesności, posiadają możliwość bezpiecznego ich mycia w zmywarce.

Amefa Whisper to wspaniały komplet sztućców z delikatnym motywem pojedynczej fali. Wzór ten jest bardzo subtelny, dlatego też zachwyci niemalże każdego użytkownika. Sztućce zostały wykończone na wysoki połysk, co nadaje im wspaniałego blasku. Zapakowane w eleganckie pudełko flokowe w wersji na 6 osób sprawdzą się jako prezent dla siebie i bliskich.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL