Amefa Teddy Bear - Cudowne sztućce dla najmłodszych, sztućce dla dzieci

Widok:
Na stronie:

Każde dziecko wkraczające w świat potrzebuje przewodników i nauczycieli jakimi stają się dla niego rodzice. Staramy się zapewnić naszym dzieciom to, co najlepsze i zawsze bezpieczne. Starając się pomóc wkraczać najmniejszym członkom naszej rodziny w czas dorastania uczymy ich wszystkich podstawowych czynności, w tym także jedzenia sztućcami. Warto jednak zadbać o komfort i przyjemność nauki najmilszych naszemu sercu członków rodziny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pełnych troski o swoje maleństwa rodziców prezentujemy kolekcję holenderskiego producenta Amefa Teddy Bear.

Dziecięca fantazja

Wyjątkowa kolekcja Amefa Teddy Bear to produkty dostosowane do szczególnych potrzeb najmłodszych. Wizualna strona przedmiotów użytku domowego stanowi bowiem w tym wieku sprawę niezwykle dla młodego człowieka istotną. Dobór odpowiednich sztućców może sprawić, że te zaciekawią, skupią na sobie uwagę i zaczną być przez dziecko traktowano jak element dobrej zabawy, a jak powszechnie wiadomo najlepiej uczyć się właśnie poprzez zabawę.

Dzięki odpowiednio dobranym liniom kolorystycznym i wzorom każdy rodzic znajdzie odpowiedni zestaw dla swojego dziecka: dla dziewczynek możliwy jest wybór sztućców z różowym nadrukiem dedykowanych naszym małym księżniczkom, dla chłopców kolekcja niebieska, skojarzona z morzem i marynarzami. Dostępne są także sztućce neutralne, nie powleczone żadnym kolorem, ale posiadające tłoczony wzór misia – takie sztućce pomogą z kolei nawiązać najmłodszym skojarzenie z dorosłymi już zestawami nakryć stołowych.

Komfort nowych możliwości

Dziecko wkraczające w wiek szybkiego rozwoju potrzebuje wielu bodźców – zwłaszcza wizualnych i związanych z dotykiem. Dlatego właśnie wybór odpowiednich pierwszych sztućców jest tak ważny w procesie nauki posługiwania się nimi. Kolekcja Amefa Teddy Bear stworzona została z myślą o najmłodszych i dlatego cechuje się mniejszym rozmiarem i odpowiednio dobranym kształtem, który pasuje do niewielkich jeszcze rozmiarów dłoni dziecka. Dzięki odpowiednio zaprojektowanych rączkach sztućców te pozwalają na komfortowe ich trzymanie.

Wszystkie te zabiegi holenderskiego producenta kolekcji Amefa Teddy Bear sprawić mają, że sztućce te pomogą najmilszym domownikom nabrać wprawy potrzebnej do codziennego operowania sztućcami w możliwie najprzyjemniejszy ze sposobów. Połączone z odpowiednimi naczyniami mogą pomóc przenieść dziecko do krainy idealnych posiłków. Ciekawe sztućce to również sposób by zachęcić niejadka do spożycia posiłku. Jeśli nie posiadamy własnej pociechy, ale chcemy sprawić prezent komuś bliskiemu, kto takim szczęściem się cieszy kolekcja Amefa Teddy Bear to idealny wybór.

Jakość i bezpieczeństwo

Te niezwykłe sztućce skierowane do najmłodszych to kolekcja nie tylko piękna i ciekawa, ale także bezpieczna. Nie istnieje w tym przypadku ryzyko zadławienia się małymi elementami, bo wszystkie ozdoby zostały wytłoczone, bądź nadrukowane, przy pomocy nietoksycznych farb na powierzchnię sztućców. Wykonanie z wysokogatunkowej stali nierdzewnej pozwala z kolei na cieszenie się bezpieczeństwem zdrowia naszych dzieci i komfortem łatwego zmywania w zmywarce.

Dla małych smakoszy proponujemy widelce i łyżki, o ergonomicznych kształtach, specjalnie dostosowane do małych dziecięcych rączek, które ułatwią i uprzyjemnią dzieciom jedzenie. Radosne kolory i wzory zaprojektowane specjalnie dla dzieci sprawiają, że posiłek staje się dobrą zabawą, motywują dzieci do nauki właściwego posługiwania się sztućcami i rozwijają w nich upodobanie do dobrego jedzenia.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL