Amefa Sabatier

Widok:
Na stronie:

Gotowanie to nie tylko hobby – to prawdziwa pasja, która daje wymierne efekty. Dobre potrawy to jeden z najwspanialszych sposobów na okazanie uczucia swoim bliskim, a przygotowywanie ich może przypominać tworzenie arcydzieła sztuki. Tak jak malarz potrzebuje pędzli by tworzyć dobry kucharz powinien również dysponować właściwymi narzędziami, które pozwolą na łatwiejsze i przyjemniejsze tworzenie wspaniałych smaków. Z pomocą przychodzi holenderski producent Amefa, który choć znany jest z produkcji gównie wysokojakościowych sztućców obiadowych to równie dobrze radzi sobie z produkcją akcesoriów pozwalających nie tylko jeść, ale i tworzyć posiłki.

Piękno elegancji

Kolekcja Amefa Sabatier stanowi niezwykle elegancki element wyposażenia każdej dobrze urządzonej kuchni. Piękne wnętrza idealnie komponują się bowiem z drewnianym  blokiem noży kuchennych od Amefa. Forma i kształt bloku zależne mogą być od preferencji kupującego: dostępne są bloki o formie prostokątnej, geometrycznej, przywodzącej na myśl tradycyjne wzornictwo przemysłowe, ale także bardziej nowoczesne formy obłe, o półokrągłym łuku, który dodaje lekkości i delikatności.

Same noże zostały także zaprojektowane w taki sposób, by cieszyć oko każdego, kto zechce z nich korzystać – idealnie wyważone połączenie stali nierdzewnej z tworzywem, które wypolerowane i docięte do idealnej aerodynamicznej formy sprawia, że ma się wrażenie korzystania z idealnego niemal narzędzia. Opływowy kształt i wysoki połysk to zalety, dzięki którym każdy proces gotowania zamienia się w celebrację piękna tego zajęcia.

Wielofunkcyjne narzędzia

Dzięki odpowiednio dobranym materiałom i przemyślanym wyborom holenderska kolekcja Amefa Sabatier spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki jej specjalnie dobranemu składowi możliwe jest przygotowanie ze stosowną łatwością każdego, nawet najbardziej wyjątkowego posiłku. To kolekcja przeznaczona w szczególnej mierze dla tych, którzy gotowanie uważają, za swoją pasję: zapewnia bowiem możliwość spełnienia wszystkich kuchennych marzeń.

Wyjątkowe noże Amefa Sabatier to kolekcja zawierająca elementy takie jak: nóż do obierania, nóż uniwersalny, wielofunkcyjny nóż kuchenny, nóż do krojenia mięsa oraz nóż do chleba. Dostępne w naszym asortymencie są również wyjątkowo solidne nożyce kuchenne i ostrzałka, która sprawi, że nasze noże na zawsze pozostaną ostre i gotowe do użytku.

Jakość ponad wszystko

Do produkcji kolekcji Amefa Sabatier została wykorzystana wysokogatunkowa stal nierdzewna oraz odpowiednio dobrane tworzywo sztuczne – by zapewnić nożom solidność połączono je dodatkowo silnymi i stabilnymi nitami. Całość została wypolerowana by zapewnić jak największy komfort pracy. Dodatkowym atutem są też dobrze wykonane, solidne, drewniane bloki. pomagające zadbać o odpowiedni sposób przechowywania noży. Komplet będzie stanowił także idealny podarek dla każdego, kto gotowanie po prostu uwielbia – nie trzeba czekać na specjalną okazję, każdy obdarowany nimi pasjonat z całą pewnością będzie wdzięczny!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL