Amefa Rebecca - Modne kolekcje sztućców Amefa

Widok:
Na stronie:

Wiemy, jak ciężko jest dziś znaleźć produkt o tradycyjnym wzornictwie, który równocześnie cieszyć nas będzie wysoką jakością wykonania i funkcjonalnością. Klasyka w nowoczesnym wydaniu to jednak właściwa odpowiedź na ten problem – a rozwiązanie to dostępne jest pod postacią sztućców od zaufanego holenderskiego producenta Amefa, którego kolekcję Rebecca sprawić możecie w naszym asortymencie. Dzięki nim twój stół i posiłki na nim spożywane zyskają zupełnie nowy charakter.

Klasyczny wdzięk

Sztućce z kolekcji Amefa Rebbeca to produkt skierowany przede wszystkim do tych wszystkich, którzy nade wszystko cenią sobie klasyczne formuły i tradycyjnie poprowadzone linie. Zestaw ten zachwyca bowiem wyważeniem i estetyką unikającą nadmiaru – zachowującą za to konwencjonalną elegancję, która może pomóc w budowaniu idealnej atmosfery każdego domu. Dzięki zwężonemu połączeniu rączki z częścią użytkową zyskujemy wizualne wrażenie delikatnej lekkości, które równocześnie nie destabilizuje konstrukcji i nie wpływa negatywnie na wyważenie poszczególnych sztućców.

Wato wspomnieć, że wszystkie te wspaniałe sztućce ozdobione zostały delikatnym wzorem burzącym symetrię kształtu rączek – ten zabieg sprawia, że  sztućce nie wpadają w szablonowość i choć w klasycznym guście wciąż posiadają tak pożądany powiew świeżości i niebanalności, która sprawi, że każde nakrycie stołu zyska niepowtarzalny styl, który zachwyci wszystkich użytkowników. Dzięki obłym rączkom zyskuje się także wrażenie aerodynamicznej opływowości, która dodaje uroku każdemu z elementów tej wyjątkowej kolekcji.

Wielofunkcyjna solidność

Niezwykłe sztućce z kolekcji Amefa Rebbeca to nie tylko tradycyjny design ale również, a może ponad wszystko, funkcjonalność. Dzięki odpowiedniemu podejściu projektantów możliwe było stworzenie sztućców, które funkcjonalne będą we wszystkich posiłkach w ciągu dnia, nawet podczas rozsmarowywania masła na chlebie. Ze względy na kształt noża idealnie nadają się na pierwsze „dorosłe” sztućce dla dzieci, które z całą pewnością polubią komfort, jaki wiąże się z korzystanie z tej konkretnej kolekcji.

Sztućce te mogą stanowić idealne uzupełnienie dla każdego typu spotkania: od drobnych uroczystości rodzinnych, po wielkie, oficjalne spotkania – a wszystko to zawdzięczają uniwersalnej i klasycznej specyfice ich projektu, który idealnie wpasowuje się w każdy typ wnętrza. Świetnie będą się prezentować zwłaszcza w otoczeniu białych obrusów i porcelany, ale szkło i surowość drewna także nie będą z nimi kontrastować.

Najlepsza klasa

Holenderski producent Amefa znany jest ze swoich wysokogatunkowych wyrobów ze stali nierdzewnej i w tym wypadku również staje na wysokości zadania. Sztućce te wspaniale radzą sobie z intensywnym użytkowaniem i stanowią produkt wręcz stworzony do mycia w zmywarkach, dzięki czemu dużo łatwiejsze staje się utrzymanie kompletu w porządku i czystości. To idealny prezent dla par dopiero wkraczających na wspólną drogę, oraz tych, dla których dotychczasowy komplet powoli staje się zbyt mały.

Delikatne sztućce Amefa Rebecca niezależnie od okazji sprawdzą się w każdym domu, przy każdej zastawie stołowej. Z pewnością zachwycą tych, którzy preferują minimalizm, są to bowiem sztućce bez dodatkowych ozdobników. Wykończone na lustrzany połysk prezentują się znakomicie. Sztućce Rebecca możemy zaproponować w wersji na 6 osób zapakowane w eleganckie pudełko flokowe - dzięki czemu sprawdzą się również jako prezent.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL