Sztućce Amefa Portland

Widok:
Na stronie:

W poszukiwaniu nowoczesności innej niż wszystkie zapędzić się można w różne obszary – a niekiedy wydaje się, że osiągnięcie subtelnej fuzji pomiędzy tym co klasyczne, a tym co na wskroś nowoczesne nie jest możliwe. Wbrew jednak jakimkolwiek wątpliwościom chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom jakie można mieć wobec nowoczesnego stołu – wszystko na co czekaliście jest na wyciągnięcie ręki, wraz z zaskakującą linią Amefa Portland.

Innowacyjny design

Nietuzinkowa kolekcja Amefa Portland to subtelne połączenie tradycyjnego kształtu klasycznych sztućców z najlepiej wprowadzoną nowoczesnością. Choć kształt i projekt poszczególnych sztućców przywodzą raczej na myśl konserwatywne kolekcje nakryć stołowych to wyróżnia się delikatnym wklęsłym zdobieniem w kształcie łezki, bądź, jak kto woli, pojedynczej kropli wody. Ten sposób dekoracji sprawia, że sztućce zyskują na lekkości i wizualnie odróżniają się od konwencjonalnych swoich odpowiedników.

Dzięki ciekawemu wizualnie połączeniu najlepszych form wzornictwa klasycznego z rytem nowoczesnego designu sztućce z serii Amefa Portland stanowią wizualną perełkę, która cieszyć będzie oko tym delikatnym przejściem pomiędzy epokami. Kolekcja skierowana jest szczególnie do tych, którzy pomimo przywiązania do tradycji szukają powiewu lekkiej modernistyczne nowoczesności, wzorów nietypowych i nietuzinkowych, które przykuwają nie tylko uwagę, ale też doskonale komponują się z  podawanymi posiłkami.

Nowoczesna wielofunkcyjność

Dobrze przemyślana kolekcja holenderskiego producenta Amefa to ciekawe sztućce, które nie tylko doskonale sprawdzają się jako subtelny symbol wejścia w nowoczesność, ale także, a raczej gównie, jako funkcjonalny przedmiot użytku codziennego. Ich niespotykana estetyka czyni z nich idealne uzupełnienie dla niemal każdego typu wnętrza i zastawy stołowej – od eleganckich uroczystości, po przyjęcia i zabawy – również te dla nieco starszych już dzieci. Skomponowane z ciekawymi zastawami porcelany, szkła lub ceramiki za każdym razem pomogą stworzyć inną kompozycję i atmosferę spotkania nie ujmując przy tym swojej użyteczności.

Idealnie sprawdzą się jako zastawa codziennego użytku – zarówno podczas tworzenia jak i konsumowania pięknie podanych potraw. Ich ponadczasowy charakter wynikający z połączenia tradycji i nowoczesności może stanowić doskonałe uzupełnienie nie tylko obiadów, ale tez deserów, ze względu na dostępny w naszym asortymencie duży zestaw zawierający nie tylko kolekcję związaną z głównymi posiłkami, ale także deserową właśnie. Jednolity stylistycznie i funkcjonalnie komplet może stanowić idealny podarek dla pary młodej, albo dla doświadczonej już pary świętującej kolejną rocznicę udanego pożycia – na pewno rozraduje nim obdarowanych!

Jakość ponad wszystko

Idealnie wyważony komplet Amefa Portland to produkt wykonany z dużą starannością. Cechuje się przede wszystkim dobrą jakością wykonania i materiałów – stal nierdzewna z wysokim połyskiem idealnie nadaje się do mycia w zmywarce i nawet po wielu latach użytkowania zachowuje pierwotny blask i piękno. 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL