Amefa Palmon - Piękno i niezwykła funkcjonalność. Komplet sztućców do Twojej jadalni

Widok:
Na stronie:

Dobór odpowiedniego kompletu zastawy stołowej to nie lada wyzwanie zwłaszcza dla tych, którzy szukają go po raz pierwszy. Poszukiwania unikatowego zestawu, który spełni wszystkie wygórowane oczekiwania, zapewni jedność stylistyczną i odpowiednie doznania estetyczne, przy tym nie będąc kłopotliwym w utrzymaniu to poszukiwania niezwykle trudne. Dobór bowiem odpowiednich sztućców obiadowych i tych dodatkowych, służących nakładaniu potraw to prawdziwe wyzwanie. Z pomocą przychodzi Amefa wraz ze swoją niepowtarzalną linią Palmon, skierowaną do tych właśnie, którzy chcieliby swoją walkę o idealny zestaw zakończyć sukcesem!

Klasyczna prostota

Oferowany przez nas komplet cechuje przede wszystkim ascetyczna ale klasyczna elegancja. Sztućce skomponowane są tak, by sam trzonek wydawał się cięższy, obfitował w solidną linię, przywodzącą na myśl kanony sztuki śródziemnomorskiej, co daje nam poczucie związku z najlepszymi tradycjami sztuki europejskiej: zarówno tej kulinarnej jak i wzorniczej. Tak przygotowana linia sztućców posiada jedynie oszczędne, ale niezwykle trafne zdobienie w postaci trzech linii u nasady rękojeści – te prezentują się natomiast niezwykle efektownie.

Komplet ten oddaje ducha klasycznej elegancji i wytwornych kolekcji sztućców obiadowych z przełomu ubiegłego wieku – są to przedmioty nacechowane oryginalnym i nieprzemijalnym pięknem oraz klasyczną i ponadczasową elegancją, której na próżno szukać gdzie indziej. Holenderski producent dołożył wszelkich starań by nienachalna stylistyka sztućców nie odwracała uwagi od posiłku równocześnie sprawiając, że stanie się on przyjemniejszy ze względu na doznania estetyczne.

Wielowymiarowa funkcjonalność

Nietuzinkowa kolekcja Amefa Palmon stworzona została jednak z myślą nie tyle o jej niezwykłym designie co o funkcjonalności. Ta klasyczna linia stanowić będzie idealne uzupełnienie dla każdego wnętrza  - w klasycznych i kolonialnych aranżacjach wpisując się w zamysł kompozycyjny, idealnie komponując się z tradycyjnymi wzorami porcelany lub, na przekór konwencji, jako intrygujący i ciekawy akcent w aranżacjach minimalistycznych. Niezależnie od stylistyki wnętrza sztućce z całą pewnością sprawdzą się idealnie nie tylko w przypadku wielkich uroczystości, ale także w przypadku codziennego użytkowania: czy to tworzenia czy spożywania posiłków.

Szeroki wybór jaki oferujemy w naszym asortymencie czyni kolekcję Amefa Palmon wręcz idealną do stworzenia podstaw domowej kolekcji sztućców: w skład dostępnych z tej linii produktów wchodzą między innymi: noże stołowe, widelce stołowe, łyżki stołowe, łyżeczki do kawy, widelczyki do ciasta, łyżka wazowa, sosjerka, łopatka do ciasta, łyżki do warzyw, widelec do sałat, łyżka do sałaty, szczypce do cukru, widelce zakąskowe, łyżka do lodów i łyżka głęboka. Dostępne są zarówno zestawy całościowe, pojedyncze sztućce jak i zestawy deserowe co czyni tę serię niezwykle przystępną pod względem możliwości jej kompletowania i powiększania według potrzeb.

Najwyższa jakość

Zestaw proponowany przez holenderskiego producenta wyróżnia nie tylko jakość ale też łatwość użytkowania – dzięki niej sztućce można myć nie tylko ręcznie, ale też w zmywarce.

Palmon to jeden z najpopularniejszych modeli sztućców holenderskiej firmy Amefa. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 wypolerowane na lustrzany połysk sztućce mają w sobie sporo elegancji i prestiżu. Delikatny wzór wykonany z trzech wyżłobionych równolegle kresek nadaje im wspaniałej klasy. Sztućce te zapakowane zostały dla 6 i dla 12 osób w pudełko flokowe lub w elegancką kasetę drewnianą.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL