Amefa Oxford - Szlachetny zestaw sztućów do uzupełnienia stołowej aranżacji

Widok:
Na stronie:

Czasami warto jest się zatrzymać na chwilę i zwrócić uwagę na rzeczy codzienne. Kształt i sposób prowadzenia linii tego co nas otacza wpływa na nasze samopoczucie – dlatego warto otaczać się przedmiotami nie tylko funkcjonalnymi ale ze swojej natury klasycznie pięknymi. A gdzie w ciągu dnia spędzamy więcej czasu niż przy stole? To miejsce spotkań, rodzinnych rozmów, wielkich uroczystości – warto więc zadbać, by prezentowało się odpowiednio za każdym razem. Dla tych wszystkich, którzy pragną odrobiny ascetycznego piękna dnia codziennego stworzono kolekcję Amefa Oxford.

Klasycznie piękne

Sztućce obiadowe proponowane przez holenderskiego producenta w linii Amefa Oxford to rozwiązanie niebanalne i ciekawe. Z jednej strony zachwyca stylistycznym minimalizmem, nawiązującym do najlepszego wzornictwa tego stulecia, z drugiej delikatnie ociera się o styl klasyczny – głównie poprzez sposób prowadzenia linii wyprofilowania sztućców. Delikatny łuk w miejscu połączenia z trzonkiem sprawia, że sztućce te zyskują nie tylko na lekkości, ale także na starannie wyważonej elegancji.

Doskonale sprawdzą się jako nowoczesne zastępstwo dla starych opatrzonych już sztućców, a zachwycać będą każdorazowo subtelną grą z formą. Kolekcja Amefa Oxford to nowoczesność – modernistyczny styl ujęty w formę sztućców, mogących uzupełnić każde nakrycie stołu i stanowić idealny akcent wieńczący starannie przygotowaną prezentację posiłków. To, co zachwyca to także ich niezrównane możliwości z zakresu balansowania pomiędzy stylami – które zawdzięczają pozbawieniu ich jakichkolwiek tłoczonych wzorów. Warto zaznaczyć, że wysoki połysk dodaje tutaj uroku i lekkości, podczas gdy obłe zakończenia połyskujących trzonków równoważą kompozycję swoją ciężkością.

Uniwersalne ponad wszystko

Komplet sztućców Amefa Oxford to nabytek ciekawy nie tylko ze względu na swoją wizualną formę, ale także z powodu dużej funkcjonalności. Ze względu na uniwersalność formy sprawdzi się zarówno na przyjęciach ślubnych i rocznicowych, jak i na klasycznych niedzielnych obiadach. Ze względu na wzornictwo doskonale zastępować może także komplety sztućców śniadaniowych i  służyć jako uniwersalny zestaw całodobowy. Warto dodać, że w naszym asortymencie istnieje również możliwość dokupienia zestawu długich łyżeczek do mrożonej herbaty – te świetne sprawdzą się także, jako długie sztućce podane do wysokich pucharków lodów.

Te niezwykle dobrze zaprojektowane sztućce to także doskonałe rozwiązanie jako uzupełnienie zastawy obiadowej podczas rodzinnego spotkania głównie ze względu na dzieci – obłe trzonki z całą pewnością pomogą im spożywać posiłek pewniej, a niebanalny design oswoi je z podstawami klasycznej elegancji, którą te prezentują na stole.

Niezapomniana jakość

Producent Amefa to firma holenderska o najwyższych standardach jakościowych, dlatego warto wziąć pod uwagę zakup opisywanej kolekcji – to wydajny i najwyższej klasy produkt, który służyć może przez długie lata. Idealnie nada się na prezent z okazji rocznicy, albo urodzin.

Delikatne, klasyczne sztućce Amefa Oxford wyjątkowo pięknie prezentują się na stole. Wysoka jakość wykończenia na lustrzany połysk z pewnością zachwyci każdego. Sztućce te wykonane są w wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zapakowane są w eleganckie pudełko flokowe - wersja na 6 osób, natomiast w przypadku 12 osób sztućce te wysyłamy ekskluzywnej kasecie drewnianej.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL