Amefa Metropole - Sztućce w zestawie na długie lata

Widok:
Na stronie:

Często zastanawiamy się jak zmienić swój stół. Nie zawsze chcemy drastycznych zmian: czasami wystarczyłyby drobiazgi zmieniające każdy posiłek w doświadczenie na wskroś bardziej nowoczesne. Klasycznie piękne przedmioty użytkowe otaczają nas przecież codziennie – dlaczego nie miałoby to dotyczyć także naszych nakryć stołu? Dla wszystkich tych, którzy poszukują odmiany od swoich dotychczasowego kompletu sztućców, chcących unowocześnić swoje życie oferujemy kolekcję Amefa Metropole.

Zaskakująca klasa

Proponowane zestawy Amefa Metropole to komplety szalenie ciekawe pod względem wizualnym, bo – pomimo, że holenderski producent powstrzymał się od nawet najbardziej ascetycznych zdobień – wciąż zaskakuje formą. A ta w swojej klasycznej szacie sprawa, że ciężko od tej kolekcji oderwać wzrok. Na szczególną uwagę zasługuje kształt łyżek i łyżeczek we wszystkich dostępnych zestawach – te posiadają wyraźnie zaokrąglone części główne i trzonki rozszerzające się ku dołowi, co dodaje im nieporównywalnego z innymi odczucia lekkości.

Sama forma kompletu przywodzi często na myśl dość jednoznaczne stylistycznie komplety klasyczne, ale zdaje się posiadać w sobie więcej elegancji. Świetnie sprawdzi się w otoczeniu pomieszczeń i nakryć minimalistycznych – swoją idealnie skrojoną, ascetyczną formą podkreśli nowoczesną stylistykę, a ciekawym kształtem nienachalnie przykuje uwagę użytkownika. W klasycznych pomieszczeniach mogą natomiast stanowić element przełamania stylu, który z całą pewnością zachwyci swoim niebanalnym pięknem.

Na wszystkie okazje

Opisywana tu kolekcja Amefa Metropole to nie tylko wspaniały design, ale również ciekawa oferta użytkowa. Wśród dostępnych w naszym asortymencie produktów znaleźć można bowiem nie tylko zestaw obiadowy, ale także zestaw łyżeczek do herbaty, do herbaty mrożonej i zestaw do kawy wraz z łopatką do ciasta. Ta niebanalna linia, stworzona przez holenderskiego producenta zachwyca nie tylko wizualnymi walorami, ale także możliwościami jakie zapewnia.

Sztućce obiadowe charakteryzuje przede wszystkim uniwersalność – idealnie sprawdzą się w okolicznościach bardzo oficjalnych, ale także w tych mniej konwencjonalnych przypadkach. Stanowią doskonały dodatek uzupełniający nakrycie stołu w przypadku wykwintnych obiadów i ciekawy, niebanalny akcent na spotkaniu z rodziną lub przyjaciółmi. Świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu – podczas przyrządzania i spożywania posiłków. Sztućce z pozostałych kompletów pozwolą natomiast zachować jedność stylistyczną w przypadku serwowania posiłków z deserem, albo herbatą. Warto dodać, że istnieje możliwość zakupu zestawu wszystkich wymienionych kompletów w kasecie.

Wysoka jakość

Pomimo estetycznego wygląd i dużej funkcjonalności sztućce z zestawu Amefa Metropole to produkt najwyższej klasy – wykonane ze stali nierdzewnej stanowią wyrób, który przetrwa wiele lat. Ze względu na swoją funkcjonalność  możliwość zakupu w kasecie stanowią nie tylko fantastyczny zakup dla siebie, ale także dla bliskich: młodych par, które właśnie meblują swoje mieszkania. Być może stanowił będzie inspirację dla ich wnętrz!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL