Amefa Florence - Zestawy sztućców dobre na każdą okazję

Widok:
Na stronie:

Minimalistyczna, nowoczesna i stylowa kolekcja Florence dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, obejmuje komplet 24 sztućców dla 6 osób.

Sztućce w tej kolekcji sprawdzą się doskonale w jadalni, ale również na kuchennym blacie. Niezawodna stal nierdzewna wpływa na antykorozyjność sztućców. Szybkie i łatwe czyszczenie (można je myć w zmywarce) to kolejny atut kolekcji AMEFA Florence.

W komplecie znajduje się:

- 6 łyżek, długość: 20 cm

- 6 widelców, długość: 19,5 cm

- 6 noży, długość: 22 cm

- 6 łyżeczek, długość: 13 cm

Piękne przedmioty codziennego użytku

Ta kolekcja to efekt doskonałego wyważenia między nowoczesnym designem a konserwatywnym podejściem do praktycznego zastosowania przedmiotów codziennego użytku. Sztućce Florence są efektem precyzyjnej pracy już na etapie projektowym. Ponadto wyróżniają się subtelną estetyką wykończenia. Dbasz o to, by wszystkie szczegóły aranżacyjne w Twoim domu były zharmonizowane i odpowiednio dobrane? Zależy Ci na tym, by sztućce, które stanowią ważną część nakrycia rodzinnego stołu cechowała dyskretna elegancja? Komplet Amefa Florence jest odpowiedzią na Twoje zapotrzebowanie.

Codzienne rytuały

Jednym z najważniejszych momentów w ciągu dnia jest wspólny posiłek. To czas, w którym mamy chwilę dla siebie. Dbajmy więc o to, by ta chwila była wyjątkowa. Wspólny obiad lub kolacja- zbliżają nas do siebie. Stare dobre przysłowie mówi: przez żołądek do serca. Doglądanie ognia w ognisku domowym to nie lada wyzwanie. Każdy detal, meble, przedmioty codziennego użytku, smak i zapach potraw, a także wspólna celebracja pięknych momentów i radość z wykonywania domowych rytuałów- to wszystko składa się na wspomnienia o rodzinnym domu. Przykładając szczególną uwagę do piękna otaczających Cię przedmiotów- troszczysz się również o piękne wspomnienia Twoich najbliższych. Wyrafinowana elegancja i prosta, minimalistyczna forma sztućców z kolekcji Amefa Florence przyczyni się do tego, że rutynowe spożywanie posiłków będzie czystą przyjemnością.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL