Amefa Felicia - Piękny komplet sztućców na lata

Widok:
Na stronie:

Amefa Felicja to połączenie minimalizmu z estetyką obowiązującą w pięknym, klasycznym zdobnictwie.

Komplety z tej liniii cechuje wyrafinowana plastyka oraz prosta forma. Komplet wpasowuje się zarówno w trend na minimal art, jak i również oddaje hołd tradycyjnemu rzemiosłu, co wpływa na ponadczasowość niezwykle trwałych sztućców wychodzących spod skrzydeł holenderskiej firmy AMEFA.

Piękna kolekcja Felicja dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, składa się na:

1. komplet 24 sztućców na 6 osób,

2. komplet 60 sztućców na 12 osób,

3. komplet 65 sztućców na 12 osób

Ponadto, na stronie naszego sklepu można nabyć osobno z tej serii: widelec stołowy, łyżkę stołową, widelczyk do ciasta, łyżeczkę do herbaty, nóż stołowy.

Niezbędne wyposażenie jadalni

Sztućce Amefa są niezwykle przydatne w kuchni oraz niezbędne w jadalni. Wpasowują się idealnie w każdą zastawę. Komplety w tej kolekcji są dobrane w taki sposób, by zaspokoić zapotrzebowanie na ergonomiczne sztućce.

Wysoka estetyka kolekcji Amefa Felicja

Piękne, delikatne żłobienie w postaci subtelnie zaznaczonych pięciu falujących linii na trzonie nadaje sztućcom elegancji i szyku. W kompletach prezentowanych na stronie naszego sklepu internetowego znajdziesz zarówno sztućce obiadowe, jak i deserowe. Obszerne kolekcje zawierają oba typy sztućców; odpowiednio dobrane.

Spraw sobie lub swoim najbliższym praktyczny prezent

Potrzebujesz solidnie wykonanych, trwałych sztućców do swojej kuchni? A może chciałabyś wyposażyć jadalnię w eleganckie, trwałe sztućce ze stali nierdzewnej? Amefa Felicja to komplet dla Ciebie. Rozwiązanie, które proponujemy to trzy komplety do wyboru, w których ilość poszczególnych elementów dobrana jest pod standardowe, popularne rozwiązania na zestawy sztućców. Wybierz komplet, który pasuje do Twojej kuchni lub dokonaj zakupu niezapomnianego prezentu dla Twoich najbliższych. Jeśli zastanawiasz się co kupić przyjaciołom, sąsiadom, rodzicom lub dzieciom na rocznicę ślubu- ten zestaw to wybór idealny.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL