Sztućce Amefa Elizabeth

Widok:
Na stronie:

Myśląc o sztućcach i nakryciach stołu najczęściej zastanawiamy się nad doborem odpowiedniego kompletu obiadowego: noży, widelców i łyżek. Doskonałym sposobem na ubogacenie stołu mogą być jednak innego rodzaju sztućce, również nierzadko goszczące na naszym stole. Żaden bowiem elegancki obiad nie może obejść się bez pierwszego dania, pod postacią starannie przygotowanej zupy – na takie okazje holenderski uznany producent wysokiej jakości wyrobów przygotował kolekcję Amefa Elizabeth.

Prosty szyk

Prostota w formie i bryle to niezwykła zaleta tej kolekcji, której wprost nie sposób przecenić. Dzięki zastosowaniu czystej linii pozbawionej wszelkich ozdobników łyżka wazowa Amefa Elizabeth zachwyca uniwersalnością i niezrównaną elegancją. Mniej oznacza w tym przypadku zdecydowanie więcej, ponieważ to funkcjonalność i użyteczność czynią z niej przedmiot niemal luksusowy. Wykończenie na wysoki połysk w połączeniu z delikatnie wyprofilowanym uchwytem sprawiają, że nie sposób oderwać od niej oczu – w niemal każdych okolicznościach prezentuje się idealnie. Łyżka idealnie sprawdzi się w dosłownie każdym rodzaju wnętrza, ponieważ w jej bryle brak jest cech, które mogłyby czynić ją nieadekwatną do zaproponowanego otoczenia. Tak skrojona forma to kształt pozwalający na dowolne połączenia pomiędzy dowolnymi kompletami i zastawami – w każdym dając tak samo znakomity efekt.

Ascetyczna klasyka

Minimalistyczny design łyżki wazowej Amefa Elizabeth sprawia, że ta staje się elementem niezrównanym w swojej uniwersalności. Idealnie pasuje nie tylko do wielkich uroczystości, ślubów i gali, ale także do zwykłych spotkań w gronie rodzinnym i rozdzielania codziennych posiłków. Dzięki tak prostej formie staje się idealnym dodatkiem do niemal każdej możliwej kombinacji sztućców obiadowych, zarówno tych skrajnie wysublimowanych i zupełnie klasycznych, jak i do, skierowanych do użytkowników o gustach awangardowych, nowoczesnych form. Dzięki swojej budowie ułatwia nalewanie zup i ponczów do naczyń. Jej aerodynamiczny kształt sprawia, że korzystanie z niej to zawsze przyjemność – nie tylko wizualna, ale także fizyczna. Tak wysoki komfort użytkowania sprawia, że ciężko jest znaleźć drugą tak doskonałą łyżkę wazową. Warto zwrócić tu również uwagę na nazwę nawiązującą enigmatycznie do angielskiej dynastii i dworskiej elegancji, która pozwala na osiągnięcie idealnej równowagi pomiędzy luksusem, a umiarem.

Ponadczasowa jakość

Przy stosunkowo niskiej cenie kolekcja Amefa Elizabeth oferuje jakość najwyższej klasy, za którą warto byłoby zapłacić każdy grosz. To propozycja dla wszystkich – zarówno dla tych, którzy korzystają z jednej zastawy od lat, jak i dla tych, którzy preferują nieustające zmiany. Elizabeth to łyżka wazowa, która zadowoli wszystkich na naprawdę długi czas zachowując nieskazitelnych wygląd. Dzięki odpowiednim materiałom możliwe jest mycie jej w zmywarce, nie tracąc przy tym ani odrobiny z jej wysokiego połysku. Warto zaznaczyć, że przy wszystkich tych walorach, trwałości i solidności wykonania pozostaje ona na tyle lekka i wygodna, by korzystanie z niej nie obciążało użytkowników dodatkowym wysiłkiem.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL