Sztućce Amefa Eclat Pois

Widok:
Na stronie:

Niekiedy zwykła bryła to za mało, by ożywić wnętrze, a tym bardziej stół. Dobrze skomponowane wnętrze i elegancka forma to przecież nie wszystko – potrzebna jest także nietuzinkowa energia, która kryje się w detalach. Jeśli zastanawiasz się czy można dodać odrobiny ekstrawagancji i kreatywności nakryciom stołu zapewniamy, że z całą pewnością jest to teraz możliwe, dzięki niezwykłej kolekcji Eclat Pois, rozwinięcia innej, doskonałej linii holenderskiego producenta wyrobów najwyższej jakości: Amefa.

Zaskakująca odmiana

Modernistyczna, idealnie skrojona forma spotyka się w tej kolekcji z zaskakująco wprowadzonym kolorem, który nie przestaje zadziwiać niezależnie od warunków. To dynamiczne połączenie stali z dobrze przemyślaną linią tworzywa kolorowego ożywione zostało ciekawym dodatkiem pod postacią klasycznego motywu tekstylnego: kropek. Nietypowe umiejscowienie tego ożywczego wzoru sprawia, że poważny charakter estetyki nowoczesnej formy łączącej kształty obłe z ostrymi, przełamany zostaje charakterystycznym dla otwartego i nowoczesnego podejścia do sztuki przedmiotów użytkowych detalem. Dzięki tym wszystkim zabiegom sztućce zyskują szczególnego rodzaju lekkości połączonej z elegancką prostotą, która gubi się w niektórych konkurencyjnych modelach. To idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, chcących bez utraty elegancji podkreślić frywolny charakter indywidualnych upodobań.

Nowoczesny komfort

Niesztampowy komplet Amefa Eclat Pois to połączenie przede wszystkim wygody użytkowania z awangardowym podejściem do kuchni i wystroju wnętrza. To, co urzekające w tych właśnie sztućcach to to, że przy całej gamie możliwych zastosowań nigdy nie przestają urzekać lekkością i odmiennością. A możliwości jest wiele: idealnie bowiem nadają się nie tylko na rodzinne obiady, ale także na pikniki, przyjęcia urodzinowe i do codziennego użytku w przygotowywaniu i spożywaniu potraw. Dzięki odpowiedniemu kształtowi i lekkości samych sztućców ich używanie to prawdziwa przyjemność, która nie pozwala odejść od stołu. Niewątpliwą zaletą ich odmiennego designu jest to, że z łatwością przypadną również do gustu najmłodszym.

Niekończące się możliwości

Zestaw Amefa Eclat Pois to kolekcja skoncentrowana przed wszystkim na podkreśleniu oryginalności i ożywianiu energii pomieszczenia, dlatego dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych: fioletowym, seledynowym lub grafitowym dodatkowo okraszonych kontrastowymi, jasnymi grochami. Ten zabieg sprawia, że niezwykle łatwo jest znaleźć odpowiedni do wnętrza zestaw kolorystyczny, a ze względu na identyczność formy kusi zakupem kilku kompletów, by wyrażać się również w nietypowych połączeniach kompletów i kolorów. Warto tez zaznaczyć, że w duchu nowoczesności, do której utrzymania jednostajnie dąży holenderski producent sztućce stworzone są z materiałów, które bez problemu można myć w zmywarce, a do tego obdarzone są wieczystą gwarancją. Zakup więc tego typu zastawy to nie tylko dobra zabawa i świetny sposób na wzbogacenie domowej zastawy, ale także inwestycja na lata.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL