Sztućce Amefa Colibri

Widok:
Na stronie:

Idealnym uzupełnieniem stołu może być wiele przedmiotów, ale kiedy decydujemy się ograniczyć nasze nakrycie do minimum ważne stają się detale. Odpowiednio prezentujące się nakrycie stołu zawsze bowiem przyciąga uwagę, mówiąc przy tym wiele o gospodarzu. Magia minimalizmu sprawia, że tak przygotowany stół zawsze cechował się będzie idealnym zbalansowaniem i równowagą. Proste formy i ponadczasowy szyk to zawsze elementy wysoko cenione w wyższych kręgach. Tym z Państwa, którzy lubią wyróżniać się dobrym smakiem i elegancją proponujemy kolekcję Amefa Colibri skierowaną głównie do osób o guście klasycznym ale równocześnie nowoczesnym. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dodać posiłkom odrobinę gracji.

Minimalistyczna klasyka

Kolekcja Amefa Colibri wyróżnia się przede wszystkim subtelną, wysublimowaną prostotą największych nowoczesnych dzieł. Wklęsły wzór, poprowadzony pewnym pociągnięciem przez cały trzonek każdego ze sztućców nadaje im polotu i nietuzinkowej oryginalności, z równoczesnym zachowaniem tradycyjnej formy. Sztućce z kolekcji Amefa Colibri wyróżniają się idealnie zbalansowanym umiarem i równocześnie wyważoną strukturą. Wydawać by się mogło, że w tradycyjnym ujęciu formy wszystko zostało już powiedziane, jednak te niepozorne przedmioty użytku codziennego sprawiają, że na nowo mogą odkryć Państwo piękno prawdziwego minimalizmu, popartego niezwykłą użytecznością. Idealna prezencja sztućców Amefa Colibri sprawia, że nie giną wizualnie wśród otoczenia i stanowią doskonałe uzupełnienie dla tradycyjnych wystrojów wnętrz, oraz tych zupełnie nowoczesnych.

Wielofunkcyjna elegancja

Zrównoważone połączenie klasyki z nowoczesnością to nie wszystko co ma do zaoferowania ten wyjątkowy element nakrycia stołu – powiązać go bowiem należy z wyjątkową funkcjonalnością. Stworzone przez holenderskiego producenta sztućce to bowiem wytwór przede wszystkim cieszący niezawodnością i precyzją wykonania. Komplet zawiera zestaw potrzebny do nakrycia do posiłku dla 6 osób i doskonale sprawdzi się nie tylko podczas zwykłych domowych obiadów, ale także podczas eleganckich przyjęć, śniadań, kolacji, a nawet w trakcie przygotowywania posiłków. Ten niezwykle minimalistyczny zestaw wyróżnia także wygoda użytkowania, którą sztućce zapewniają dzięki idealnie zaprojektowanej modernistycznej formie.

Niezawodny design

Sztućce Amefa to przede wszystkim inwestycja na lata – holenderski producent dokłada zawsze wszelkich starań, by jego wytwory prezentowały najwyższą klasę jakości. Colibri to zestaw, choć elegancki i wizualnie delikatny, to wciąż solidny i wytrzymały. Korzystając z tych sztućców możecie być Państwo pewni, że wygoda użytkowania łączy się w nich w jedno z trwałością, w taki sam sposób, w jaki osiągają one równowagę pomiędzy klasyką a modernizmem. Warto dodać, że to niezwykłe nakrycie stołu jest równocześnie wyjątkowo lekkie, przez co nie męczy ręki podczas jedzenia, a dzięki idealnie dobranym materiałom możliwe jest mycie sztućców w zmywarce. Warto dodać, że dzięki tym wszystkim zaletom sztućce te idealnie nadają się nie tylko jako element zastawy domowego stołu, ale także jako prezent na elegancką okazję – obdarowani z pewnością docenią dobry gust połączony z niezwykłą praktycznością.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL