Amefa Chopin - Klasyczny i ponadczasowy zestaw sztućców Amefa

Widok:
Na stronie:

AMEFA Chopin to zestaw trwałych sztućców, który przyciąga eleganckim wykończeniem. Zapierające dech w piersiach, modne komplety to propozycja od producenta z Holandii. Wyczerpująca oferta jest ukłonem w stronę zapotrzebowania na różnorodne konfiguracje sztućców. W dodatku, na stronie naszego sklepu można nabyć sztućce deserowe o wyrafinowanej estetyce.

Oferta na kolekcję AMEFA CHOPIN obejmuje:

• komplet 24 sztućców na 6 osób,

• komplet 70 sztućców na 12 osób,

• komplet 65 sztućców na 12 osób,

• komplet 13 sztućców do kawy i herbaty,

• zestaw 6 łyżeczek do herbaty,

• zestaw 6 łyżeczek do kawy,

• zestaw 6 widelczyków do ciasta

Sztućce AMEFA Chopin cechuje uniwersalność i wysoka jakość wykonania. Są niezbędne zarówno podczas świętowania, jak i świetnie sprawdzą się na co dzień. Sztućce, od których połysku trudno oderwać wzrok. Elegancka forma sztućców idealnie pasuje do wykwintnych posiłków i stanowi niezbędny, piękny dodatek do deserów. Kolekcja Chopin przedstawia najwyższy standard wykonania i wykończenia sztućców.

Brak zdobień to cecha, która spodoba się minimalistom.

Minimalizm na co dzień i od święta

Trend na minimalizm nie przemija. Preferujemy oszczędny styl życia, redukujemy ilość zbędnych rzeczy i przedmiotów oraz rezygnujemy z bogatej aranżacji wnętrz. Decydujemy się również na dodatki, które cechuje oszczędne zdobnictwo. Takie właśnie są sztućce z kolekcji AMEFA Chopin. Jeśli decydujemy się nabyć bogato zdobione naczynia, dla kontrastu oraz przez wyczucie stylu warto nabyć skromnie zdobione sztućce. Skromne- nie znaczy jednak nudne. Elegancja, która nie przemija zawsze jest na czasie. Minimalizm wdarł się szturmem do naszych domów, zwyczajów i rytuałów, a także przeobraził nasz pogląd na estetykę. Przedmioty codziennego użytku powinny być funkcjonalne, ergonomiczne i estetyczne. Dodatkowo, warto inwestować w produkty, które są odporne na zużycie i wykonane z wysokiej klasy materiałów. Te wszystkie cechy posiada wyjątkowa kolekcja sztućców ze stali nierdzewnej AMEFA Chopin

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL