Sztućce Amefa Bolero

Widok:
Na stronie:

Stołowe nakrycie kojarzy się zawsze z metalem, połyskującym srebrem chromem i surowością. A gdyby można było ożywić nudną, klasyczną kompozycję stołową wyraźnym akcentem? Podkreślić odmienność, dodać kolorytu opatrzonym jasnym obrusom? To możliwe dzięki kolekcji sztućców Aemfa Bolero.

Nieograniczone możliwości

Dzięki nowoczesnej formie i niecodziennemu podejściu do znanego produktu wzornictwo kolekcji Bolero wydaje się prawdziwym odkryciem. Przyjemny, obły kształt rękojeści z tworzywa sztucznego kontrastuje z wyważonym kształtem sztućców wykonanych ze stali nierdzewnej. Dzięki temu lekkiemu połączeniu możliwe jest płynne przejście pomiędzy klasyczną elegancją, a nowoczesną ekstrawagancką swawolą. Nietypowa konstrukcja sprawia, że nakrycie to przykuwa uwagę, a dostępna gama kolorystyczna tworzy w zasadzie niczym nie skrępowane możliwości aranżacji stołu.

Jakość

Chociaż sztućce Amefa Bolero wizualnie i fizycznie sprawiają wrażenie lekkich nie umniejsza to solidności ich wykonania. To produkt wykonany z najwyższą precyzją, odporny na uszkodzenia i naturalne ścieranie. Nawet przy wieloletnim użytkowaniu nie będą ona tracić swojego pierwotnego blasku, a wykończenie na wysoki połysk zapewni im niezwykłą prezencję za każdym razem. Ich niewielka waga i doskonale dobrany design zapewniają komfort i łatwość w przygotowywaniu posiłków, a kolory niezapomniane wrażenia estetyczne.

Nowoczesne podejście

Holenderski wytwórca, jak już wiele razy wcześniej, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów – jakość i lekkość idą w parze ze zrozumieniem potrzeb nowoczesnego rynku. Komplet idealnie sprawdzi się we współczesnych minimalistycznych aranżacjach, doda kolorystyczny akcent do przestrzeni jadalni czy salonu. Prosta forma dobrze komponować się będzie zarówno ze szkłem jak i z prostymi białymi naczyniami. Zestawiona z kolorowymi serwetkami, czy świecami stworzy niepowtarzalny nastrój.

Funkcjonalne piękno

Komplet dostępny jest aż w ośmiu kolorach: szarym, czerwonym, fioletowym, turkusowym, białym, zielonym, ciemno-fioletowym i pomarańczowym. Ta rozpiętość kolorystyczna dostępna w naszym asortymencie zachęca wprost do zakupu więcej niż jednego kompletu kolorystycznego – kolory sztućców można bowiem również mieszać na stole dodając uroku np. dziecięcym przyjęciom. Najmłodsi właśnie powinni bowiem docenić elegancką i kolorową estetykę tej linii w szczególności.

Daj sobie poczucie świeżości

Komfort korzystania ze sztućców Bolero to nie tylko przyjemność płynąca z lekkości i łatwości w spożywaniu dań, ale również poczucie niezwykłości i unikalności. Kolekcja ta sprawia bowiem, że możliwe staje się subtelne i eleganckie łamanie utartych schematów codzienności: jak w hiszpańskim tańcu na nasze zmysły oddziałują ferie kolorów i doznań, które wzbogacają posiłek o przeżycie nie tylko smakowe, ale i estetyczne.

Kolekcje dostępne w naszym sklepie składają się z 24 elementów, a więc zastawy dla 6 osób w skład której chodzą: łyżka (20,5 cm), widelec (20,3 cm), łyżeczka (15,2 cm) i nóż (22,5 cm). Przystępność cenowa i kolorystyczna pozwala również na podarowanie tak niezwykle ekscytującego nakrycia stołu komuś bliskiemu.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL