Amefa Baguette - Sztućce do codziennego użytku, najlepsze sztućce do gastronomii

Widok:
Na stronie:

AMEFA Baguette to propozycja dla wszystkich, którzy nie lubią zdobniczego przepychu. Zgrabne sztućce o neutralnym designie to propozycja dla punktów gastronomicznych, jak i klientów indywidualnych, chcących wyposażyć swój salon lub kuchnię w estetyczne, klasyczne sztućce.

Zachwycająca, obszerna kolekcja Baguette dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, składa się na:

• komplet 24 sztućców na 6 osób,

• komplet 65 sztućców na 12 osób,

• zestaw 6 łyżeczek do herbaty,

• zestaw 6 łyżeczek do mrożonej herbaty,

• zestaw 6 łyżeczek deserowych,

• zestaw 6 łyżeczek do kawy,

• zestaw 13 sztućców do kawy i ciasta,

• zestaw 6 sztuk widelczyków do ciasta,

• zestaw 2 sztuk sztućców do sałatek,

Ponadto, na stronie naszego sklepu można nabyć osobno z tej serii: łyżeczkę do mrożonej herbaty, łopatkę do ciasta, widelec stołowy, łyżkę stołową, widelczyk do ciasta, łyżeczkę do herbaty, nóż stołowy, łyżeczkę do lodów, nóż deserowy, widelec deserowy, łyżkę deserową, łyżeczkę do kawy, widelec do sałatek, łyżkę bulionową, łyżeczkę do warzyw, widelec do wędlin, nóż do ryb, nożyk do owoców, nabierkę do sosu, widelec do ryb, łyżkę do sałatek, nóż do masła, łyżkę wazową.

Nabądź AMEFA Baguette w wyjątkowo niskiej cenie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. To wyjątkowa okazja na wyposażenie jadalni w ergonomiczne, lekkie i niezwykle wygodne sztućce.

Uniwersalny, ponadczasowy styl

Sztućce cechuje staranność wykonania i stylowość. Stanowią one również bardzo praktyczną część wyposażenia kuchennego. Jeśli szukasz gustownie wykończonych, ergonomicznych sztućców w konkurencyjnej na rynku cenie, komplet Baguette jest rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto, sztućce są niezwykle trwałe, dzięki materiałowi, z którego są wyprodukowane. Stal nierdzewna- bo o niej mowa, jest najchętniej stosowanym materiałem wykorzystywanym do produkcji wyposażenia gastronomicznego. Jest w pełni bezpieczna w kontakcie z produktami spożywczymi. W dodatku wykazuje dużą antykorozyjność, dzięki czemu produkty AMEFA są trwałe i niezawodne. 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL