Amefa Atlantic - Klasyczne sztućce do Twojej jadalni

Widok:
Na stronie:

Holenderski producent stawia na minimalizm i zachowawczość w dekoracji. Dzięki takiemu podejściu, kolekcja Atlantic pasuje zarówno do domu zaaranżowanego w sposób nowoczesny, jak i mieszkań, w których dominuje styl klasyczny. Zestawy AMEFA Atlantic są uniwersalne i dobrane tak, aby spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania. Oprócz standardowego wyposażenia kompletu (łyżka, widelec, nóż łyżeczka), mamy również w naszym asortymencie sztućce deserowe z tej kolekcji.

Obszerna kolekcja Atlantic dostępna na stronie naszego sklepu internetowego, składa się na:

• komplet 24 sztućców na 6 osób,

• komplet 37 sztućców na 6 osób,

• komplet 36 sztućców na 6 osób,

• komplet 69 sztućców na 12 osób,

• zestaw 6 łyżeczek do herbaty,

• zestaw 6 łyżeczek do mrożonej herbaty

• zestaw 6 łyżeczek do kawy,  

• zestaw 13 sztućców do kawy i ciasta,

• zestaw 6 sztuk widelczyków do ciasta,

• zestaw 2 sztuk sztućców do sałatek,

Ponadto, na stronie naszego sklepu można nabyć osobno z tej serii: łyżeczkę do mrożonej herbaty, łopatkę do ciasta, widelec stołowy, łyżkę stołową, widelczyk do ciasta, łyżeczkę do herbaty, nóż stołowy, łyżeczkę do lodów, nóż do steków, nóż deserowy, widelec deserowy, łyżkę deserową, łyżeczkę do kawy.

Świetna jakość produktów w korzystnej cenie

Superkomfortowe, unikatowe sztućce Atlantic na Twój stół w atrakcyjnej cenie nabędziesz na stronie naszego sklepu internetowego. Szukasz prezentu, który jednocześnie zachwyci i będzie przydatny? Sprawdź kolekcję holenderskiej firmy AMEFA i wybierz ten zestawy, którego design rzucił Ci się w oczy. Szukasz zachwycającego prezentu, który miałby swoje praktyczne zastosowanie? Nie ma nic bardziej odpowiedniego dla Ciebie, niż wytrzymałe, oryginalne i unikatowe sztućce na lata. AMEFA Atlantic to propozycja na wyposażenie restauracji hotelowych, gastronomicznych punktów usługowych oraz domów. Dyskretna elegancja pasuje do wszystkich okoliczności. Komplety pięknie prezentują się na świątecznym stole, ale są również poręczne przy codziennym spożywaniu posiłków. Sztućce AMEFA obejmuje wieczysta gwarancja.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL