Amefa Astoria - Szklachetny zestaw sztućców do własnej aranżacji

Widok:
Na stronie:

Porządnie wyprodukowane sztućce to ważny element zdobniczy każdego stołu, ponadto stanowią również praktyczne narzędzie w trakcie przygotowywania posiłków. Luksusowa kolekcja sztućców to produkt piękny i niezwykle praktyczny. Produkty AMEFA objęte są wieczystą gwarancją.

Kolekcja Astoria obejmuje:

• komplet liczący 24 sztućce dla 6 osób,

• zestaw 6 łyżeczek do latte

Ponadto, na stronie naszego sklepu można nabyć osobno: widelczyk do ciasta, łyżkę stołową, nóż, widelec, łyżeczkę do herbaty i łyżeczkę do kawy.

Astoria: luksusowe sztućce deserowe i stołowe

Chciałabyś sprawić sobie lub swoim najbliższym miłą niespodziankę, lub piękny prezent, który miałby swoje praktyczne zastosowanie? Powinny zaintrygować Cię sztućce z kolekcji AMEFA Astoria. Delikatny design i perfekcyjne wykończenie są znakami rozpoznawczymi kolekcji AMEFA. Ponadto, sztućce są niezwykle wytrzymałe na korozję, wykonane ze stali nierdzewnej, mogą służyć przez wiele lat codziennego użytkowania. Zestaw sztućców AMEFA Astoria spełnia najwyższe wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Sztućce z tej kolekcji to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy wysoko cenią staranność wykończenia produktów. Warto inwestować w sztućce, które będą perfekcyjną ozdobą stołu w jadalni lub salonie.

Czas na deser

Co zyskujesz, kupując zestaw 6 łyżeczek latte? Pewność, że jest to inwestycja, która zwraca się w postaci zadowolenia. Pięknie wykończone, unikatowe sztućce AMEFA Astoria są miłym dodatkiem do każdego deseru. Atrakcyjna cena produktu oraz klasa produktów AMEFA to czynniki, które wpływają na dużą popularność produktów. Deser, który spożywamy w pośpiechu i bez celebracji momentu- nie jest przyjemnością, tylko czynnością rutynową. Warto zadbać o to, by moment na kawę był momentem przyjemnym i rozluźniającym. AMEFA Astoria przyczyni się do tego, że Twój kwadrans na deser będzie wyjątkowym czasem. Lekkie i odporne na korozję sztućce mogą być częścią Twojego wyposażenia przez wiele lat bezproblemowego użytkowania.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL