Pozostałe garnki, szybkowary, uchwyty i inne

Właściwe wyposażenie kuchni jest niezbędne bez względu na to, czy znajduje się ona w domu jednorodzinnym, restauracji czy hotelu. Wysokiej jakości akcesoria, garnki i pozostałe narzędzia skutecznie ułatwiają gotowanie i sprawiają, że staje się ono przyjemniejsze. Jeśli tak, jak nam, zależy Ci na tym, wyposażyć swoją kuchnię w produkty, dzięki którym stworzysz fantastyczne dania i zachwycisz swoich gości, ta oferta jest dla Ciebie.

Pozostałe elementy wyposażenia kuchni już w naszej ofercie

Od 2007 roku dostarczamy rozwiązania na stoły i do kuchni domów jednorodzinnych, hoteli, kawiarni, restauracji, pubów, barów i sal okolicznościowych. Doskonale wiemy, jakie oczekiwania mają nasi Klienci, dlatego nieustannie dostosowujemy ofertę do ich oczekiwań. W kategorii pozostałe znajdują się produkty i akcesoria, które uczynią gotowanie lepszym, ciekawszym i szybszym. Wśród nich są:

  • osłonki do patelni

  • sokowniki do owoców

  • szybkowary na indukcję

  • prasy żeliwne

  • wkłady do szybkowaru

  • wkłady do gotowania na parze

  • uchwyty zapasowe do szybkowaru.

Wszystkie produkt zachwycają nie tylko wysoką jakością, ale również estetyką. Producenci, z którymi współpracujemy, tacy jak Tescoma czy Berghoff swoją dbałością o szczegóły zatroszczyli się, by wykończenie było perfekcyjne. Produkty wykonane są z najlepszych materiałów, które ułatwiają utrzymanie w czystości, są również wygodne i bezpieczne podczas korzystania.

Kompleksowa oferta

Misją naszej firmy jest stworzenie oferty dopasowanej do nawet najbardziej wymagających gustów naszych Klientów. Szanujemy indywidualne potrzeby i oczekiwania, dlatego współpracujemy z wieloma markami, których różnice w stylistyce dają nam możliwość usatysfakcjonowania wszystkich naszych Klientów.

Posiadane doświadczenie wykorzystujemy w kompleksowym doradztwie. Pomożemy wybrać produkty, które będą najlepsze i dopełnią wyposażenie kuchni. Jednocześnie gwarantujemy szybką realizację zlecenia i bezpieczne dotarcie produktów pod wskazany adres. Doskonale wiemy, jak bardzo cenny jest Twój czas!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL