Porcelana Krzysztof Opty - uniwersalne kształty porcelany

Firma Krzysztof na rynku jest już bardzo wiele lat, dzięki czemu wyrobiła sobie markę firmy rzetelnej, która do produkcji swoich naczyń używa tylko dobrej jakości materiałów oraz wykorzystuje nowoczesną technologię. My jednak zawsze sprawdzamy naszych renomowanych dostawców, dzięki czemu wiemy, że w serii KRZYSZTOF OPTY nie ma miejsca na niedoskonałości.

Porcelana – trwały i praktyczny materiał

Do przygotowania tej serii produktów wykorzystano najlepszą porcelanę, która została wypalona w piecu w temperaturze 1280 stopni Celsjusza. To sprawiło, że stała się nie tylko szkliwiona, ale także odporna na uszkodzenia mechaniczne, trwała i trudna do potłuczenia. Dzięki temu możesz swobodnie wybierać pośród różnych naczyń tego producenta – możesz mieć pewność, że będzie to dobry wybór.

Niebanalny, kolorowy design

W ramach kategorii, którą widzisz powyżej, nasz sklep oferuje wysokiej jakości naczynia porcelanowe. Są one jednak nietypowe, bowiem nie wszystkie w serii KRZYSZTOF OPTY zostały białe. Część z nich łączy białe ścianki zewnętrzne z kolorowym wypełnieniem, a część jest cała w czerwieniach, niebieskim czy szarościach z charakterystycznym dla tego producenta, spiralnym wzorem. To naczynia klasyczne w formie, może nieco bardziej płaskie niż inne, ale robiące doskonałe wrażenie estetyczne.

Jakie produkty oferujemy?

Wszystko, co znajdziesz powyżej, zostało wykonane z doskonałej porcelany marki Krzysztof. To sprawia, że masz pewność, że wybierasz jakość oraz niebanalny design. W tej kategorii oferujemy głównie naczynia do jadalni, spośród których najwięcej jest talerzy obiadowych, talerzy głębokich do zupy czy talerzyków deserowych. Pojawiają się także serwisy, w tym serwisy kawowe, obiadowe czy obiadowo-kawowe. Możesz także spotkać pojedyncze naczynia do serwowania.

Skład serwisów to przede wszystkim:

Wybierając jeden z kompletów, dokładnie sprawdź, jakie produkty się w nim znajdują i dopasuj odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań. Wybór należy do Ciebie, bowiem asortyment jest naprawdę szeroki.

Jakie są produkty z tej kategorii?

Ich używanie jest proste, bowiem są przeznaczone zarówno na wyjątkowe okazje, choć może nie zawsze na święta Bożego Narodzenia lub uroczystości rodzinne, ale także na co dzień. To  uniwersalne komplety naczyń, które możesz także wybrać jako prezent dla swoich najbliższych. Doskonale sprawdzą się podczas ślubu czy pod choinką.

Z kolei w przypadku ich funkcjonalności i praktyczności, warto podkreślić, że mogą być używane w zmywarce, bowiem porcelana jest trwałym i niezawodnym materiałem. Łatwo je utrzymać w czystości, a do tego można podgrzewać w kuchenkach mikrofalowych.

Wybierz coś dla siebie!

Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym z przepięknymi produktami do jadalni. Znajdziesz tu nie tylko naczynia do serwowania, ale także liczne filiżanki, spodki czy dzbanuszki do mleka, które umilą spotkanie przy kawie. Zanurz się w produktach z serii KRZYSZTOF OPTY i wybierz odpowiedni design!

Krzysztof jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów porcelany w Polsce. Fabryka znajduje się na Śląsku i działa nieprzerwanie od pierwszej połowy XIX wieku. Zakład eksportuje również swoje wyroby do krajów Europy i Ameryki Północnej. Porcelana Krzysztof łączy ze sobą elementy wieloletniej tradycji z nowoczesnością. Właśnie to sprawia, że produkty, które powstały w słynnej fabryce na Śląsku są wyjątkowe i cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach na całym świecie. Wyroby porcelanowe są wytwarzane z najwyższą starannością o każdy detal, co czyni je niepowtarzalnymi. Zakład Krzysztof współpracuje z najbardziej znanymi i utalentowanym artystami, którzy projektują różne fasony i modele produktów. Najwyższej jakości wyroby porcelanowe są niezwykle funkcjonalne a ich wzornictwo wprawia w zachwyt każdego, kto na nie spojrzy. Kolekcja Opty składa się z białych i gładkich talerzy o okrągłym kształcie, które dzięki temu są uniwersalne i pasują do każdego stołu i wszelkich okazji. Prostota wyglądu tego zestawu zapewni ponadczasowość a podane na niej dania nie zostaną przyćmione przez naczynia, w których się znajdą.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL