Porcelanowe popielniczki – wyjątkowa porcelana gastronomiczna

Popielnice to nieodłączny element wyposażenia barów, stołówek, restauracji oraz wielu domów. Miejsce do palenia wymaga zachowania porządku i bezpieczeństwa, a popielniczki z odpowiednich materiałów umożliwiają taką konieczność. Dzięki nim zarówno popiół z papierosów, jak i pozostałości po nich w postaci petów znajdują się w jednym miejscu.

Jakość, wygoda, bezpieczeństwo

Każda restauracja czy bar nie mogą zapomnieć o grupie klientów, którzy palą papierosy. Stworzenie dla nich odrębnego miejsca, które z jednej strony będzie zgodne z przepisami polskiego prawa, a z drugiej zapewni palaczom przyjemną atmosferę i wygodne miejsce do siedzenia jest niezbędne, by zadowolić i spełnić oczekiwania wszystkich swoich klientów. Popielnice są niezbędne w takich miejscach, a ich estetyka zależy przede wszystkim od klimatu wnętrza i preferencji właściciela. Modele klasyczne doskonale wkomponują się w wiele wnętrz o stonowanej stylistyce, natomiast nowoczesne formy świetnie sprawdzą się w barach i pubach dla ludzi młodych.

Stawiamy na prostotę i jakość

Proste i uniwersalne modele popielniczek to coś, co sprawdza się w każdym wnętrzu. W naszej ofercie posiadamy klasyczne modele:

  • popielniczek porcelanowych

  • popielniczek metalowych

  • popielniczek stołowych

  • popielniczek gastronomicznych

o różnych wzorach, kolorach i średnicach.

Marka ceniona za fachowe podejście i niezawodne produkty

Doskonale wiemy, jak ważna jest jakość naczyń z zastawy stołowej i elementów gastronomicznych, dlatego współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami produktów szklanych, porcelanowych i ze stali nierdzewnej. Jednym z dostawców popielnic jest Lubiana, marka, która na swoją renomę zapracowała wieloma latami tworzenia produktów z najlepszych materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Dzięki temu proponowane popielnice wyróżniają się subtelną i klasyczną formą połączoną z solidnością i trwałością. Produkty są łatwe w utrzymaniu czystości i mogą być myte w zmywarce, co w przypadku większych restauracji i barów jest niewątpliwe dużą zaletą.

Porcelana dla Twojej restauracji czy także baru lub stołówki? Każdy restaurator znajdzie rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Także jeśli potrzebujesz prostych i funkcjonalnych rozwiązań, lub też aranżacja stołu powinna być na ekskluzywnym poziomie, sprawdź Naszą ofertę. W kolekcjach znajdziesz kompletne zestawy naczyń począwszy od porcelanowych popielniczek, na wazach do zup kończąc.

 

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL