Pełen polotu zestaw porcelanowy Giardino GX19870 Szara Wstęga - Delikatna kolekcja naczyń

Wyjątkowa porcelana towarzyszy nam od wielu wieków, odkąd w dalekich Chinach wynaleziono ten sposób łączenia kwarcu, skalenia oraz glinki kaolinowej. To sprawiło, że nie tylko naczynia są dziś porcelanowe, ale także różne ozdoby. Ten materiał towarzyszy nam na co dzień, a GIARDINO GX19870 SZARA WSTĘGA jest tego najdoskonalszym przykładem.

Odkryj wyjątkowe właściwości porcelany

Warto podkreślić, że tak naprawdę porcelana jest produktem niezwykle trwałym. Choć przez niektórych uznawana za kruchą, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dobrze współpracuje z cieczą czy gazem i jest bardzo łatwa w formowaniu, co sprawia, że mogą z niej powstawać niezwykłe cuda. Dlatego warto zwrócić uwagę na jej jakość i sposób potraktowania przez specjalistów z firmy Giardino.

Przepiękny projekt zestawów porcelany

Kluczem do zrozumienia piękna serii GIARDINO GX19870 SZARA WSTĘGA jest minimalizm. Nie ma tu ozdobnych frezów, ostrych cięć czy charakterystycznych form. Jest kwadratowy kształt z zaobleniami na końcach, który sprawdza się w każdej sytuacji. Niezwykła biel porcelany szkliwionej jest jednak zestawiona z niezwykle pięknie malowaną wstęgą. To ledwie kilka pociągnięć z lewej i prawej skrajnej strony każdego z naczyń, ale widać w nim wielki kunszt i zamysł projektanta.

Co kryje się w asortymencie serii GIARDINO GX19870 SZARA WSTĘGA?

To niebanalny sposób na podkreślenie charakteru jadalni. Znajdują się tu naczynia do serwowania jedzenia, takie jak wazy czy półmiski, ale także zwykłe talerze głębokie do zupy czy talerze obiadowe. Wszystko ubrane w serwisy w dwóch rodzajach:

W składzie poszczególnych serwisów możesz znaleźć choćby klasyczne talerze deserowe, filiżanki i spodki oraz różnego rodzaju półmiski, salaterki czy sosjerki. Jest także waza oraz pieprzniczka i solniczka. Całość to kompleksowy zestaw, który zawiera wszystkie potrzebne elementy, jakie znaleźć się powinny w serwisie obiadowym czy kawowym. Po więcej tych ostatnich, odwiedź odpowiednią stronę w naszym sklepie.

Jakie są produkty z serii SZARA WSTĘGA?

W ramach tej kategorii przygotowaliśmy przedmioty różnego rodzaju, ale każdy z nich jest wykonany z odpowiednim pietyzmem. Dbamy o to, by oferować naszym Klientom tylko najlepsze wyroby z porcelany, dlatego wiemy, że firma Giardino dokłada wszelkich starań na każdym etapie produkcji. To sprawia, że możesz także łatwo korzystać z produktów, między innymi myjąc je w zmywarce.

Co ważne, zestaw naczyń może być znakomitym pomysłem na prezent, np. podczas ślubu lub innej uroczystości. To pięknie zapakowane produkty, które sprawią, że osoba obdarowana poczuje się doceniona.

Zajrzyj do nas i wybierz to, co lubisz!

Zachęcamy do przejrzenia całego asortymentu, który znajduje się w tej kategorii oraz do odwiedzenia innych w naszym sklepie, między innymi naczyń do smażenia, by przekonać się, który zestaw porcelanowych serwisów jest najbardziej potrzebny w Twojej kuchni i jadalni, i co na nim podasz. Pamiętaj, że wybierając nasze produkty, zyskujesz pewność co do jakości i dbałości wykonania. Dlatego zapraszamy na zakupy!

Każdy ceniący ciepło i komfort domowego ogniska stanie w pewnym momencie przed wyborem zakupu porcelany stołowej. Naszym typem numer jeden jest zestaw naczyń porcelanowych Giardino GX19870 Szara Wstęga. Cechą charakterystyczną zestawu jest idealne i subtelne połączenie kwadratowej architektury fasonu z delikatnym i wyrafinowanym zdobieniem, które przyjmuje delikatny kształt wstążki, która harmonijnie faluje na całej szerokości naczynia.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL