PEDRINI - zapach kawy w twoim domu

Wyjątkowa kuchnia to nie tylko przepiękne talerze czy zestawy sztućców, ale także zapach. A ten płynący z kawy sprawia, że chce się oddychać i przebywać w takim pomieszczeniu. Warto tu zwrócić uwagę na to, w jaki sposób przygotować najlepszy czarny napój. Nie musisz mieć drogiego ekspresu, by poczuć smak prawdziwej, wyjątkowo aromatycznej kawy. Kawiarki firmy PEDRINI to najlepszy tego dowód.

Materiał gwarantujący jakość

Kawa wykonywana w kawiarce jest smaczna tylko wówczas, gdy materiały, z których ten przyrząd wykonano, są dobre. To oznacza, że trzeba zwrócić uwagę na kawiarkę, przez którą przepływa woda, parząc kawę pod odpowiednim ciśnieniem. Dlatego firma PEDRINI stawia na doskonałe materiały. Mamy tu wysokiej klasy aluminium, która dużo lepiej sprawdza się w przypadku tego rodzaju parzenia. Kawiarki są więc naczyniami wytrzymałymi i bardzo trwałymi oraz nieniszczącymi się.

Przepiękna klasyka designu

Warto zwrócić uwagę na to, że firmy włoskie zawsze bardzo wiele uwagi przykładają do wyglądu danych przedmiotów. To oznacza, że i w tym wypadku design ma duże znaczenie. Dlatego kawiarki są przygotowane z dużą precyzją. Znajdą się tu takie, które mają klasyczny styl retro, ale i nowoczesne, obłe w kształtach, przypominające walec. Niezależnie więc, jaki rodzaj naczyń do kuchni preferujesz, zawsze znajdziesz dla siebie coś, co szczególnie przypasuje Ci pod względem wyglądu. O jakość także nie musisz się martwić.

Jakie kawiarki znajdziesz w tej kategorii?

Firma PEDRINI od dawna zajmuje się produkcją kawiarek, których różne rodzaje są przedstawione w tej kategorii. Możesz wybrać spośród inaczej wyglądających oraz inaczej skonstruowanych modeli, ale także zdecydować się na pojemność naczynia. Wśród opcji zdecydujesz się na kawiarki o pojemności:

  • 1 TZ, czyli jednej filiżanki;

  • 2 TZ, czyli dwóch filiżanek;

  • 3 TZ, czyli trzech filiżanek;

  • 6 TZ, czyli sześciu filiżanek;

  • 10 TZ, czyli dziesięciu filiżanek;

  • 12 TZ, czyli dwunastu filiżanek i kilku innych pojemności.

Co ważne, wszystkie te kawiarki mają atest i są stale sprawdzane, byśmy wiedzieli, że dajemy Ci produkty najlepsze z możliwych. Oprócz kawiarek w naszym asortymencie znajdują się także lejki do różnych modeli i pojemności, uszczelki oraz sitka, a także specjalistyczne ubijaki do mleka. Wszystko po to, byś mogła cieszyć się najznakomitszą kawą.

Kiedy skorzystasz z kawiarek PEDRINI?

Warto zwrócić uwagę na to, jak często możesz korzystać z takiego naczynia. To nie tylko kawa na co dzień, ale także, między innymi dzięki naczyniu na 12 filiżanek, sposób na parzenie aromatycznego napoju dla większego grona osób, które akurat odwiedziły Cię na przyjęciu czy niedzielnej kolacji. To sprawia, że jest to funkcjonalne urządzenie.

Warto, byś pamiętał, że jakość kawiarki ma duże znaczenie. Jednak nie myj jej w zmywarce, bowiem wówczas zacznie się niszczyć, zachodzić osadem, co w efekcie sprawi, że kawa przestanie dobrze smakować. Dbaj o jakość swojej przyjemności.

Wybieraj świadomie!

Prezentowane produkty przeznaczone do parzenia kawy są wyjątkowe i niepowtarzalne, oryginalnie włoskie. Jeśli jednak nie udało Ci się znaleźć wśród nich niczego specjalnego, zwróć uwagę także na inne kategorie dostępne na stronie głównej naszego sklepu. Zatem – zapraszamy na zakupy!

Pedrini to włoski producent, który ma w swojej ofercie różne akcesoria gospodarstwa domowego. Jednak to właśnie dzięki swoim kawiarkom zasłynął na całym świecie jako producent, który w niskiej cenie oferuje wysokiej jakości produkty. Wykonane są z trwałego aluminium, dzięki czemu zapewniają właścicielowi niezawodność i funkcjonalność, a solidne i precyzyjne wykonanie gwarantuje długie lata użytkowania. Martwisz się, że nie będą pasowały do Twojej kuchni? Bogata kolorystyka oraz ponadczasowy design dopasują się do każdego stylu, nawet jeśli postawimy ją na blacie kuchennym, a nie ukrytą w szafce. Dodatkowo przyda się również dobry spieniacz do mleka, by w pełni delektować się popołudniową kawą cappuccino lub latte. A dzięki wykonaniu jej właśnie w kawiarce, a nie zwykłym ekspresie, jej smak i aromat zabiorą każdego do kawowego nieba. I choć przyrządzenie jednej filiżanki kawy wymaga trochę więcej czasu to naprawdę warto spróbować, bo jeśli zasmakujemy w kawie z kawiarki żaden ekspres nie będzie już w stanie jej dorównać.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL