Oliwna Gałązka – Delikatna kompozycja ozdobna na porcelanie Giardino GX13976

Wyjątkowa seria GIARDINO GX13976 OLIWNA GAŁĄZKA to porcelana dość wyjątkowa. Wzór jest unikatowy, gra kolorami bardzo wyraźna, a styl wykonania całkiem klasyczny. To sprawia, że nie można przejść obojętnie obok produktów, które oferujemy w ramach rej kategorii. Przekonaj się sama dlaczego!

Porcelana najwyższych lotów

Materiał zwany porcelaną jest produkowany z glinki kaolinowej, kwarcu oraz skalenia. Musi być odpowiednio przygotowany i uformowany, a następnie wypalany w piecu o temperaturze co najmniej 1280 stopni Celsjusza, jeśli chce się uzyskać szkliwiony połysk. Tak przygotowana porcelana przez specjalistów z firmy Giardino jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne i bardzo wygodna w użytkowaniu.

Przepiękny design porcelany Giardino

W serii GIARDINO GX13976 GAŁĄZKA OLIWNA zadbano o przepiękny wygląd każdego elementu. Przede wszystkim postawiono na klasyczną biel złamaną różnymi odcieniami ciepłej zieleni. Pojawia się jednak także zieleń zimniejsza, a wszystko to na gałązce oliwnej ze środka lata. Wszystkie produkty z tej kategorii są utrzymane w prostej linii, brak tu frezów, a kształt jest kwadratowy, ale z wyraźnym zaobleniem na krańcach.

Jakie produkty tu oferujemy?

Przede wszystkim dobrze byłoby zauważyć, że wśród produktów, jakie znajdują się w naszym asortymencie w tej serii, dostępne są wyłącznie serwisy. Jeśli szukasz pojedynczych elementów do zastaw stołowych, odwiedź tę kategorię i znajdź coś dla siebie.

Warto zwrócić uwagę na różnorodność produktów. Mamy tu nie tylko serwisy obiadowe, ale także obiadowo-kawowe i dodatkowo możesz wybierać między liczbą osób i liczbą elementów znajdującą się w danym komplecie. Oto możliwości:

  • Obiadowy serwis dla 6 osób, elementów 18;

  • Obiadowo-kawowy serwis dla 6 osób, elementów 30;

  • Obiadowy serwis dla 12 osób, elementów 36;

  • Obiadowo-kawowy serwis dla 12 osób, elementów 60 i wiele innych.

W ramach tej serii dochodzi nawet do 134 elementów w serwisie dla 24 osób z naczyniami do podawania jedzenia oraz picia herbaty czy kawy.

Charakterystyka produktów z serii GX13976 GAŁĄZKA OLIWNA

Doskonała jakość oraz idealne wykonanie – to widać na pierwszy rzut oka po obejrzeniu produktów z asortymentu tej kategorii. Są one dopracowane w każdym calu, przygotowywane skrupulatnie i bezpieczne dla zdrowia, czego dowodem jest atest Państwowego Zakładu Higieny. Łatwo utrzymać je w czystości, bowiem można je myć w zmywarce.

Co zaś się tyczy wykorzystania, mogą być ozdobą każdej wyjątkowej okazji, np. podczas śniadania wielkanocnego czy komunii dziecka. Są także dobre do niedzielnych rodzinnych obiadów, ale i do użytku codziennego. To także praktyczny pomysł na prezent podczas ważnej uroczystości, np. dla młodej pary podczas ślubu.

Szukaj swoich ulubionych produktów!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem w ramach tej serii oraz do szukania poza nią. Jest wiele serwisów herbacianych, kawowych oraz wielu innych, które możesz obejrzeć i zdecydować, czy są lepsze czy gorsze niż GIARDINO GX13976 GAŁĄZKA OLIWNA. Zapraszamy!

Zastawa porcelanowa Giardinio GX13976 nazwana także Gałązka Oliwna to najbardziej klasyczna i stonowana kolekcja porcelanowych naczyń marki Giardino. O jej zaletach świadczy fakt, że jest to najbardziej popularny zestaw naczyń w ofercie. Swoją popularność zawdzięcza niebywałej prostocie kształtów, delikatnej kolorystyce i ogromnej ilości dostępnych naczyń porcelanowych. Wybierając kolekcję Oliwna Gałązka kupujesz wyjątkową jakość na niewygórowane pieniądze.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL