Okolicznościowa zastawa porcelanowa Giardino GX1004 Finezyjny Pasek - Klasyka w Twoim domu

Niezwykły świat porcelany odkrywa przed Tobą swoje tajemnice. W serii GIARDINO GX1004 FINEZYJNY PASEK stawia na elegancję, klasyczną formę i bawi się kolorystyką. To niezwykłe produkty, które tu oferujemy, bowiem wykonano je z wysokiej klasy materiałów oraz z należnym pietyzmem dla każdej z części. To najwyższy standard, o który cały czas dbamy.

Rewelacyjny materiał

Na uwagę zasługuje już porcelana, z której firma Giardino przygotowała produkty, które oferujemy w tej kategorii. Jest ona wykonana zgodnie ze sztuką, wypalana w piecu o odpowiedniej temperaturze, by nadać jej połysku i szkliwienia. To materiał bardzo trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. To sprawia, że możesz z łatwością korzystać z zestawów przez wiele lat, a naczynia odwdzięczą Ci się zawsze pięknym, żywym kolorem i wygodą.

Niezwykła prostota projektu

Warto podkreślić, jak skupiono się tu na designie. Przede wszystkim naczynia mają niezwykły, kwadratowy kształt z delikatnymi zaobleniami na końcach. Do tego pojawiają się elementy ozdobne, czyli paski, które w nazwie określane są jako finezyjne. Przechodzą one przez skraj każdego z produktów z tej serii, więc są doskonale widoczne, ale i zmieniają optykę i perspektywę patrzenia. Całość idealnie wkomponuje się w biel porcelany i jej połysk.

Piękno i funkcjonalność

Wiele produktów, które tu oferujemy, zostało wykonanych z myślą o większych przyjęciach. Są to bowiem serwisy w różnych zestawieniach. Pojawiają się więc:

  • Serwis obiadowy z 18 sztukami talerzy;

  • Serwis obiadowy na 36 sztuk talerzy;

  • Serwis obiadowy z dodatkami na 59 sztuk oraz 77 sztuk w komplecie;

  • Serwisy obiadowo-kawowe z 74, 104 oraz 134 sztukami naczyń i dodatkowych elementów w komplecie.

Co ważne, jeśli szukasz także innych serwisów, np. herbacianych, warto, byś poszukała w naszym sklepie odpowiednich produktów.

W każdej zastawie stołowej znajdziesz talerze obiadowe, talerze głębokie do zup oraz talerze deserowe. W zastawach bogatszych znajdują się także między innymi filiżanki i spodki, półmiski, sosjerka czy dzbanek do kawy i na śmietankę. To bogate wyposażenie sprawia, że jesteś przygotowana na każdą ewentualność.

Wygoda i piękno – jakie są produkty z tej kategorii?

Oferujące produkty z serii GIARDINO GX1004 FINZEYJNY PASEK staraliśmy się wybrać jak najlepsze produkty. Dlatego dzięki temu możemy zapewnić, że są to bardzo dobrze wykonane komplety naczyń. Co ważne, zadbano o dostęp do nowoczesnych technologii oraz o wszystkie, nawet najmniejsze detale. To sprawia, że są to niezwykle funkcjonalne produkty. Między innymi można je myć w zmywarce czy używać w mikrofali.

Co niezwykle istotne, są one przepięknie pakowane, a przez to, że są tak wyjątkowe, mogą posłużyć jako doskonały pomysł na prezent dla każdego. Naczyń można używać między innymi podczas wyjątkowych, rodzinnych spotkań, ale także w trakcie codziennych posiłków. To komfortowa seria porcelany.

Sprawdź sama

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami oraz do samodzielnego szukania wyjątkowych produktów, które znajdują się nie tylko w tej kategorii, ale także w całym naszym asortymencie. To produkty wysokiej klasy, dzięki czemu z pewnością znajdziesz do własnego domu to, czego szukasz i potrzebujesz. Zapraszamy na zakupy!

Poszukując inspiracji wśród kolekcji naczyń porcelanowych na uwagę zasługuje kolekcja naczyń Giardino GX1004 Finezyjny Pasek. Jej wyjątkowość polega na surowości kształtów i zachowanych kontrastów. Wybierając tą kolekcję naczyń, kupujesz nowoczesny zestaw porcelany obiadowej lub obiadowo-kawowej, która zapewni Tobie maksymalny komfort w jadalni. Jej poszkliwne zdobienia rozświetlą naczynia i zapewnią długą i bezproblemową eksploatację nawet przy załóżeniu, że porcelana będzie służyła do codziennego użytku.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL