Noże i akcesoria kuchenne

Wyjątkowej jakości noże kuchenne to przede wszystkim bezpieczeństwo przygotowywania różnych potraw. Warto zwrócić uwagę, że dzięki ostrym nożom wysokiej klasy, łatwiej jest kroić, siekać i ugniatać. A że liczy się nie tylko dbałość o wykonanie, ale i piękny design, warto zwrócić uwagę na niezwykłe i wyjątkowe NOŻE I AKCESORIA KUCHENNE GERLACH.

Materiał jak złoto

To naprawdę wyjątkowa kategoria produktów, z których każdy został potraktowany osobno. To sprawia, że w składzie różnych noży i innych akcesoriów do gotowania i nie tylko znajdują się różne rodzaje stali, między innymi molibdenowo-wanadowa, chromowo-molibdenowa czy nierdzewna z doskonałej próby. To sprawia, że nie tylko nożyce do cięcia drobiu, ale i każdy z noży gwarantuje jakość i wytrzymałość.

Przepiękny design to nie wyjątek

Patrząc na produkty, które dostrzegasz w tej kategorii, na pewno zwrócisz uwagę na dbałość o szczegóły. Bowiem przygotowano doskonale wyprofilowane nożyce, idealnie układające się w rękach noże, ale także przepiękne bloki drewniane, w których te noże możesz trzymać. To nie tylko sprawia, że dłużej są w doskonałej jakości i nie mają tak wielkiego kontaktu z powietrzem, ale także znakomicie wygląda. Sprawdź na tle swojej kuchni.

Co oferujemy w tej serii produktów Gerlach?

Warto przyjrzeć się asortymentowi, który oferujemy powyżej. Znajdziesz tu wiele różnych rodzajów NOŻY I AKCESORIÓW KUCHENNYCH GERLACH. To produkty do siekania, obierania, krojenia i mielenia, ale także rozdzielania, czyli:

  • Noże kuchenne pojedyncze;

  • Noże kuchenne w blokach – zestaw;

  • Nożyce do drobiu;

  • Ostrzałka.

Każdy z tych produktów posłuży Ci przez wiele lat, a ich różnorodność sprawia, że wiele osób wymienia je po wielu latach na kolejne modele firmy z koroną w herbie. To pokazuje, jak wielką jakością się odznaczają. Możesz więc wybierać między różnymi nożycami z dodatkami estetycznymi w postaci uchwytów. Możesz też kupić noże pojedynczo. A jeśli kompletów noży, zajrzyj do odpowiedniej kategorii w naszym sklepie.

Doceń ich funkcjonalność

Jednak obok pięknego designu i różnorodności w wyborze, ważny jest także sposób działania. Noże są wykonane z różnych stopów stali, dzięki temu dostają różnych właściwości, ale wszystkie są doskonale przygotowane do swojego zadania. Dzięki temu, że produkt pochodzi z dobrej jakości materiału, łatwiej jest go ostrzyć, ale i trzeba to robić dużo rzadziej. Dobra stal słabiej się tępi.

Istotną rolę odgrywa także rękojeść. Niezależnie od rodzaju jest ona wykonana z higienicznych materiałów, co sprawia, że nie czepiają się jej bakterie. Tak samo jednak są one wygodne, między innymi dzięki elementom przytrzymującym uchwyt, ale i dzięki wyważeniu każdego z noża. To naprawdę doskonale przygotowane produkty, które wkomponujesz w swoją kuchnię lub sprezentujesz komuś bliskiemu. Doskonałym pomysłem będzie także dobranie do tego odpowiedniej deski do krojenia.

Spraw sobie przyjemność

Zapraszamy na zakupy! Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem i wyboru takiego zestawu noży czy pojedynczych sztuk, które posłużą w Twojej kuchni przez wiele lat. Znajdź swoje NOŻE I AKCESORIA KUCHENNE GERLACH.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DURALEX
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
WAZA