Ceramiczne naczynia do zapiekania

Jako fani zapiekanek i miłośnicy kuchni włoskiej doskonale wiemy, jaką wartość dla smaku potrawy mają odpowiednie naczynia. Liczy się nie tylko materiał, z jakiego zostały wykonane, ale również forma, jaką im nadano. Zapiekanki, lasagne i tarty podawane są w naczyniach, w których je przyrządzono, dlatego ich prezencja ma niezwykle duże znaczenie, bez względu na to, czy danie serwowane jest w restauracji czy w domu.

W szerokiej ofercie znajdują się:

  • Naczynia do zapiekanek – okrągłe, owalne, prostokątne, o niskich lub wysokich krawędziach. Szeroki wybór pozwoli znaleźć produkt odpowiedni dla siebie i ulubionych przepisów.

  • Forma do zapiekania i serwowania – o podwyższonej estetyce, łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu bez problemu usuniesz delikatne zabrudzenia powstałe podczas pieczenia nim zaserwujesz danie gościom.

  • Naczynie ryflowane do tarty – specjalnie obrobiony materiał jest bardziej przyczepny, dzięki czemu ciasto tarty nie puchnie i nie powiększa nadmiernie swoje objętości, co dla niej bardzo typowe.

  • Kokilki, małe naczynia do zapiekania – idealne do przygotowania pojedynczych form dań wytrawnych i deserów, takich jak fondant.

Jakość, której nie znajdziesz nigdzie indziej

W wybieraniu produktów do naszej oferty kierujemy się tym, czego sami oczekujemy od naczyń do zapiekania. A oczekujemy praktyczności. Naczynia porcelanowe muszą spełniać swoją rolę, a więc sprawiać, że danie będzie idealnie zapieczone, ciasto tarty pięknie się zarumieni, ale nie przypali ani też nie będzie zbyt blade, zapiekanka zyska wspaniały aromat i smak. Dlatego współpracujemy z markami Luminarc, Lubiana, Giardino czy Tescoma, które znane i cenione są za profesjonalizm i troskę o klienta. Zastosowanie najlepszych materiałów w połączeniu z innowacyjnymi technologiami sprawia, że możemy zaoferować naczynia do zapiekanek, formy do tart i kokilki estetyczne i solidne zarazem, takie, które nie niszczą się podczas mycia w zmywarce oraz wielokrotnego używania w piekarniku i kuchence mikrofalowej.

Smaczne tarty, zapiekanki a nawet pizza. Mamy na to idealne rozwiązanie pod postacią naczyń do zapiekania. Po co męczyć się w niewygodnych metalowych formach, które są nieestetyczne i problematyczne do podania na stół. Zainwestuj w jakość i spraw sobie odrobinę luksusu i komfortu w Twojej kuchni. Naczynia do zapiekania ułatwią przygotowanie Twoich ulubionych dań.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL