GX151126 MAGIA SZAROŚCI ponadczasowy szyk i klasa

Giardino to firma, która od wielu lat zajmuje się produkcją elementów porcelanowych, zastaw, ale także akcesoriów kuchennych i sztućców. Wiedza oraz dbałość o detale sprawiły, że jest to jedna z najlepszych firm oferujących tego rodzaju produkty. Warto więc przyjrzeć się serii MAGIA SZAROŚCI i przekonać się, że porcelana może zaskakiwać.

Wyjątkowy materiał

Niezwykle ważne jest, by przygotowywane przez nas produkty trafiały do Ciebie i funkcjonowały przez długi czas. Zależy nam na jakości, dlatego sprawdzamy naszych dostawców. W przypadku Giardino mamy pewność, że używają najlepszej porcelany, która jest wypalana w temperaturze przynajmniej 1280 stopni Celsjusza, by nabrać efektu szkliwienia. To materiał trwały, bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Odkryj klasykę designu

W tym wypadku mamy do czynienia z prostą formą geometryczną – kwadratem, który jest gładki i bardzo klasyczny. Ma zaoblenia na końcach. Dodatkiem w tym projekcie staje się malunek, czyli szare kwiaty, które zdobią znaczną część każdego z naczyń. Biel idealnie tu kontrastuje z kolorami, tworząc naturalną paletę doznań estetycznych. Nie da się ukryć, że design jest mocną stroną tej serii.

Jakie produkty znajdziesz w serii MAGIA SZAROŚCI?

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem w zakresie serii GIARDINO 151126 MAGIA SZAROŚCI. Znajdziesz tu przede wszystkim serwisy, które służą głównie do celów obiadowo-kawowych. Dlatego obok klasycznych zestawów z talerzami obiadowymi, talerzami głębokimi do zupy oraz talerzykami deserowymi, możesz tu także znaleźć dużo bardziej urozmaicone zestawy. Co mogą mieć?

Dzięki temu możesz z łatwością przyjmować gości. Co ważne, wybierając odpowiedni rodzaj serwisu, możesz także określić, jak wiele będzie w nim elementów oraz jak dużo kompletów dla osób ma być. To sprawia, że otrzymujesz doskonały produkt i wolność wyboru.

Charakterystyka produktów z tej kategorii

Wybierając serię GIARDINO GX151126 MAGIA SZAROŚCI, otrzymujesz coś wyjątkowego. To przede wszystkim trwałe i odporne na uszkodzenia naczynia, które można myć w zmywarce. To sprawia, że są one praktyczne i funkcjonalne. Podobnie jest zresztą z kuchenką mikrofalową, a to oznacza, że ta seria to wyjątkowy pomysł dla każdej z nas.

Spraw sobie przyjemność i używaj na co dzień pięknych naczyń porcelanowych z wzorem w szare kwiaty. Jeśli jednak wolisz postawić na coś innego, np. sprawdzoną klasyczną biel, wybierz właściwy serwis z naszej strony. Czeka na Ciebie wiele możliwości. Pamiętaj, że komplet naczyń może być także doskonałym pomysłem na prezent.

Szukaj dla siebie!

Warto więc zajrzeć do naszej całej oferty, by w asortymencie odszukać to, czego potrzebujesz. Pamiętaj, że możesz także dokupić elementy serwisu, jeśli jakiś element spodoba Ci się najbardziej. Skorzystaj z wysokiej jakości porcelany i ciesz się praktycznym, klasycznym serwisem. Zapraszamy od zapoznania się z całą gamą naszych najlepszych produktów.

"Magia Szarości "....ponadczasowy szyk i klasa, który wyróżnia ten urokliwy serwis obiadowy. Subtelny wzór szarych motywów dodaje wdzięczności i estetyki, który zachwyca. Daje wrażenie ulotności danej chwili a zarazem siły i potęgi. Kojarzy mi się z czymś doskonałym, pięknym i czarodziejskim. "Magia Szarości " - urzeka i olśniewa

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL