Luminarc Quadrato

Jedną z największych zalet szkła nie tylko w witrynie z kieliszkami i szklankami, ale także w szufladzie z zastawą stołową, jest trwałość. Nawet jeśli wydaje Ci się, że porcelana tłucze się dużo mniej, to nie warto zapominać, że szkło hartowane może być nawet kilkukrotnie odporniejsze. Dlatego, gdy dołączymy do tego niebanalny design, dostaniemy coś niezwykłego – LUMINARC QUADRATO.

Niezawodne i hartowane

Produkcja szkła może przebiegać bardzo różnie, bowiem jest to materiał szczególnie niestabilny chemicznie. Oznacza to, że produkty z serii Luminarc mogą być dużo trwalsze niż porcelana, podczas gdy inne szkło będzie zdecydowanie bardziej kruche. Wszystko leży po stronie producenta, dlatego tak stawiamy na wysoką jakość, wybierając trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne szkło firmy Luminarc z Francji.

Wyróżniający design

Warto także podkreślić sposób, w jaki stworzono serię produktów LUMINARC QUADRATO, która jest dostępna w ramach tej kategorii. Przede wszystkim liczy się niezwykły design, a więc kolorystyka – bieli i czerni. Nie ma tu przezroczystych produktów. Z drugiej strony wyróżniające są nie dekory, których tu nie ma, czy zdobienia, ale przede wszystkim ostre zakończenia kwadratowych naczyń. Wybierając tę serię, stawiasz na nowoczesność i unikatowość.

Miski, talerze, salaterki – jakie produkty tu znajdziesz?

Szukając naczyń do kuchni i jadalni, trafiasz na serię produktów kwadratowych, z zaobleniami na końcach. Ostrze rysy talerzy obiadowych, talerzy deserowych czy talerzy głębokich są już Ci znane, ale nie wiesz, co jeszcze znajdziesz w naszym asortymencie. W tym przypadku warto postawić na unikatowe:

Wśród tychże serwisów możesz znaleźć typowe, białe, obiadowe z talerzami i miskami, ale także biało-czarne zestawy, w których towarzyszą im filiżanki. Są więc i serwisy obiadowe, i serwisy obiadowo-kawowe. Jeśli jednak to nie wszystko, co Cię interesuje, warto być odwiedziła inne kategorie dostępne w naszym sklepie i wybrała odpowiednią zakładkę na stronie głównej.

Kiedy używamy naczyń szklanych?

W tym przypadku są to naczynia do codziennego użytku, to znaczy nie tylko szklanki czy kieliszki do picia, ale także zastawy stołowe. W takim wypadku możesz stosować naczynia z serii LUMINARC QUADRATO, które są predystynowane do przystrojenia stołu podczas codziennych posiłków, jak i nietypowych, wyjątkowych okazji.

Co ważne, to także produkty praktyczne, bowiem wykonane w taki sposób, by powierzchnia była gładsza i nie zatrzymywała cząsteczek brudu. Mycie w zmywarce sprawia, że utrzymanie higienicznej czystości jest dużo prostsze i wygodniejsze. Podobnie jest z używaniem naczyń w kuchence mikrofalowej.

Wybieraj świadomie!

Zachęcamy do obejrzenia wszystkich produktów szklanych z tej kategorii. Są one bardzo różnorodne, a możliwości do ich zastosowania jest wiele. Dzięki temu wybierzesz takie naczynia, które najbardziej dopasują się do Twoich potrzeb. Zapraszamy do skorzystania ze słynnej, kwadratowej formy Luminarc!

Komplet obiadowy Luminarc Quadrato będzie elegancką wizytówką domu. Nowatorski, kwadratowy kształt talerzy wprowadzi na stół nutkę nowoczesności. Połączenie klasycznej bieli z czernią to rozwiązanie ponadczasowe, które świetnie sprawdzi się na stole. Naczynia wykonane z grubego szkła są niezwykle trwałe i funkcjonalne. Surowe linie to detale, które w jeszcze pełniejszej mierze uwydatnią i wyostrzą charakter luksusowego kompletu. Talerze, miski i salaterki wykonane ze szkła sprawiają, że stół nabiera lekkości a wykwintne dania prezentują się nadzwyczaj apetycznie. Dzięki temu, że zastawę można myć w zmywarce oraz używać w kuchenkach mikrofalowych jest idealnym połączeniem praktyczności oraz atrakcyjnego wyglądu. To zestaw idealny na specjalne okazje. Sprawia, że dni świąteczne wraz z całą rodziną stają się jeszcze bardziej uroczyste a nakrywanie do stołu to prawdziwa przyjemność. Wyjątkowa trwałość zastawy gwarantuje, że głębokie i żywe kolory zachowają swoje odcienie nawet po wielu latach użytkowania

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL