Luminarc Diwali

Prostota, lekkość i klasyka przebijają w całym asortymencie, jaki oferujemy w ramach linii produktów LUMINARC DIWALI. Jest to seria szklana, której trwałości może pozazdrościć niejedna porcelana. Warto zwrócić uwagę na to, że zawsze współpracujemy z renomowanymi firmami, w tym przypadku znaną marką z Francji, ale i tak samo zawsze kontrolujemy produkty, które Ci udostępniamy. Dzięki temu mamy co do nich pewność.

Wyjątkowa materia dla naczyń do jadalni

Nie ma wątpliwości, że w przypadku szkła z francuskiej firmy Luminarc możesz być pewny co do jakości. Skład chemiczny jest na tyle wyjątkowy, że dużo bardziej stabilny, a to sprawia, że po wypaleniu piasek kwarcowy z dodatkami staje się jeszcze bardziej trwały. Pomaga w tym także hartowanie. To z kolei powoduje, że naczynia szklane z tej fabryki tłuką się nawet kilkukrotnie mniej niż porcelana. Takie dane robią wrażenie!

Prostota i minimalizm

W designie, jaki zaplanowano dla produktów z linii DIWALI, widać klasyczną rękę. Talerze są dość cienkie, co je jednak wyróżnia. Nie ma podziału na boki, ścianki są jednolite. Ranty lekkie, mało wyraziste, a kolor klasyczny, błyszczący, biały. Brak tu jakichkolwiek dekorów, zdobień czy frezów, a szkło jest subtelne. Wydaje się, że kruche, ale tak naprawdę bardzo wytrzymałe. Design jest spójny i chętnie wybierany przez naszch Klientów.

Jakie produkty znajdziesz w serii LUMINARC DWALI?

W całym asortymencie mieszkają się różne produkty. Mamy tu bardziej klasyczne talerze duże obiadowe czy talerze deserowe, które można kupić osobno, jako zastawę na sztuki. Są także serwisy:

  • Obiadowe dla sześciu osób;

  • Obiadowe dla dwunastu osób.

Oprócz tego różnią się także ilością elementów. Nie zawsze bowiem pojawia się salaterka czy półmisek. Jednak te elementy także można kupić samodzielnie. W całej kategorii nie ma wielu elementów, jest ona dość ograniczona, jednak znajdują się tu wszystkie niezbędne, które możesz wykorzystywać i na co dzień, i od święta. Ten rodzaj zastawy stołowej sprawdzi się w domu czy mieszkaniu, ale także w restauracji czy barze. Warto się nim zainteresować.

Kiedy użyjesz naczyń DIWALI?

Warto zwrócić uwagę, że są one raczej użytkowe, a więc częściej pojawią się jako naczynia do posiłków codziennych, niż w wyjątkowych, odświętnych momentach, choć podczas sylwestra czy urodzin doskonale spełnią swoją rolę. To produkty trwałe, więc mogą być elementem wyposażenia Twojej jadalni przez długi czas, a także świetnym prezentem dla bliskich.

Kupuj także te naczynia, gdy zależy Ci na trwałości. Są odporne na różne temperatury i nie ma problemu z wrzątkiem czy bardzo ujemną temperaturą. Nie ma także kłopotu z myciem w zmywarce, a gładka, nieporowata struktura pozwala na łatwiejsze utrzymanie w czystości każdego talerza czy salaterki.

Sprawdzaj. Oceniaj. Kupuj.

Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem produktów, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach serii LUMINARC DIWALI i wybierz coś, co przypadnie Ci do gustu. Wzbogać swoją kuchnię o niezwykłe szklane naczynia lub szukaj czegoś innego w jednej z wielu kategorii naszego sklepie. Pamiętaj, że znajdziesz tu doskonałe okazje, piękne naczynia i funkcjonalne dodatki!

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMBITION
AMEFA
BIOL
BERLINGER HAUS
BOLESŁAWIEC
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
DUO
DURALEX
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
GIPFEL
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KORKMAZ
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LAV
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RIGAMONTI
SIMAX
SSW
ILLA OLIVILLA
TERMISIL
VERONI
WAZA