Kolekcja Lubiana

Kiedy na czas posiłku to jadalnia zamienia się w serce domu, tętniące od głośnych rozmów, szczerego i niepohamowanego śmiechu, ale też intensywnie aromatycznych i wybornych potraw, serwis obiadowy gra bardzo ważną rolę. Marka Lubiana doskonale wie, jak ważna jest trwałość i estetyka porcelany w codziennym życiu, dlatego oprócz oferowania produktów wykonywanych z najlepszych materiałów w towarzystwie nowoczesnych procesów technologicznych, proponuje również szeroki wybór kolekcji, które dopasują się do każdego wnętrza i stylizacji.

Kolekcje, które odmienią styl wnętrza
    Prostota form serii Classic zachwyci każdego minimalistę, który w aranżacji stawia na nowoczesny design i surowy charakter. Nie oznacza to jednak, że serwisy obiadowe z tej kolekcji nie odnajdą się w klasycznych jadalniach. Wręcz przeciwnie! Proste bryły doskonale wkomponują się w te wnętrza. Seria Afrodyta będąca połączeniem mieszanki wzorów to estetyczny sposób na aranżację stołu w jadalni. Subtelne i niemal powabne kształty sprawiają, że styl wnętrza zyskuje niepowtarzalny urok i delikatność.

Lubiana – firma z tradycjami, jakich mało
    Markę Lubiana wyróżnia solidność i stabilność – jej produkty goszczą na naszych stołach nieprzerwanie od 1969 roku. Długoletnie doświadczenie, nowoczesne urządzenia do produkcji oraz własne zaplecze projektowe sprawiają, że firma ma do zaoferowania szeroki wybór wzorów serwisów obiadowych, które nie tylko wpisują się a aktualne trendy, ale wyznaczają ich tor.
    Serwisy obiadowe, składające się z talerz obiadowych, deserowych i głębokich, ale też półmisków, misek i waz do zup to idealny sposób zarówno na domowe obiady w rodzinnej atmosferze, jak i duże przyjęcia w gronie przyjaciół i znajomych.

Połączenie doskonałe: trwałość i estetyka
    Produkty marki Lubiana charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na zarysowania, dzięki czemu mogą być użytkowane wiele lat bez utraty swego unikalnego piękna i charakteru. Dokładając do tego niebanalną estetykę mamy do czynienia z produktami, które doskonałe są zarówno do domu, jak i restauracji.

„LUBIANA” S.A. wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany o wysokich parametrach jakościowych. Firma produkuje ponad 1500 asortymentów w kilkudziesięciu fasonach. Porcelana obecna jest w wielu prestiżowych miejscach, m. in. w hotelach: Accor Polska, Marriott, Westin, Gołębiewski, Holiday Inn. Oferta asortymentowa skierowana jest głównie dla rynkuy gastronomicznego, jak również klienta indywidualnego.

Pomysł na prezent
Zaskocz wybraną osobę
AAA
AMEFA
BERLINGER HAUS
BIOL
BOHEMIA
BROWIN
CHODZIEŻ
ĆMIELÓW
FEEL MAESTRO
GERLACH
GERPOL
GIARDINO
HANIPOL
INMET
JASŁO
KAROLINA
KING HOFF
KLAUSBERG
KOOPMAN
KROSNO
KRZYSZTOF
LA TORRE
LUMINARC
LUBIANA
MANUFAKTURA CHODZIESKA
MANUFAKTURA POZNAŃSKA
MASAHIRO
PASABAHCE
RĘKODZIEŁO
RICHARDSON SHEFFIELD
RIGAMONTI
SSW
TERMISIL